Stacja pogodowa E8647W
Rozszerzony opis
Stacja meteorologiczna z praktycznymi funkcjami
Odkryj wygodę i dokładność z naszą nowoczesną bezprzewodową stacją pogodową. Dzięki zasięgowi czujnika do 50 metrów, otrzymujesz wiarygodne odczyty temperatury i wilgotności zewnętrznej i wewnętrznej bezpośrednio na stale podświetlanym wyświetlaczu (przy zasilaniu za pomocą dołączonego kabla USB-A/USB-C). Stacja pogodowa oferuje prognozę pogody, 12/24-godzinny wyświetlacz, funkcję alarmu z powtarzającym się budzeniem oraz przegląd minimalnych i maksymalnych temperatur.
Duży wyraźny kolorowy wyświetlacz ułatwia odczyt, a opcja montażu na biurku lub na ścianie pozwala umieścić go w dowolnym miejscu. Wyraźnie wyświetla temperaturę wewnętrzną od -10 °C do +50 °C i temperaturę zewnętrzną od -50 °C do +70 °C z rozdzielczością 0,1 °C.
Stacja pogodowa jest stale zasilana przez zasilacz (brak w zestawie) i kabel USB-C (w zestawie) lub 2 × baterie AAA 1,5 V, które nie są dołączone do zestawu. W przypadku, gdy stacja pogodowa jest zasilana wyłącznie bateriami, wyświetlacz nie jest podświetlany i może być podświetlany ręcznie tylko przez około 10 sekund. Po tym czasie stacja pogodowa przełącza się z powrotem w tryb oszczędzania energii.
Zalecamy utrzymywanie stacji pogodowej włączonej stale przy użyciu zasilacza i używanie baterii w stacji pogodowej jako zasilania awaryjnego w przypadku awarii zasilania, aby nie utracić ciągłości pomiarów i mieć kopię zapasową danych z czujnika zewnętrznego.
Czujnik bezprzewodowy
Jest zasilany 2× bateriami AAA 1,5 V, które nie są dołączone do zestawu. Częstotliwość transmisji wynosi 433 MHz, a czujnik można umieścić w odległości do 50 m od stacji.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | E8647W |
| Kod produktu | 2606185000 |
| EAN | 8592920150429 |
| zasilacz sieciowy | tak, USB-C 5 V/1 A (brak w zestawie) |
|---|---|
| dodatkowe czujniki | tak, 1 czujnik (E05018) |
| zasięg czujnika | do 50 m |
| barometr | nie |
| wymiary wyświetlacza | 65 × 76 mm |
| projekcja | nie |
| możliwość zawieszenia na ścianie | tak |
|---|---|
| sonda przewodowa do czujnika | nie |
| temperatura zewnętrzna | -50°C do +70°C, co 0,1°C |
| wilgotność zewnętrzna | 20 % do 95 % RV, co 1 % |
| prognoza pogody | tak |
| zegar | tak, quartz |
| min. i maks. temperatura | tak |
| ciągłe podświetlenie | tak |
| fazy Księżyca | nie |
| data | nie |
| trend ciśnienia | nie |
| wykonanie termometru | bezprzewodowe |
| zasilanie jedn. głównej | 2× 1,5 V AAA (brak w zestawie) |
| kalendarz | nie |
| temperatura wewnętrzna | -10°C do +50°C, co 0,1°C |
| deszczomierz | nie |
| trend temperatury | nie |
| podświetlenie LED wyświetlacza | tak |
| ustawianie wysokości nad poziomem morza | nie |
| podświetlany kolorowy wyświetlacz (black mask) | tak |
| 12/24 godzinny format czasu | tak |
| zasilanie czujnika | 2×1,5 V AAA(brak w zestawie) |
| budzik | tak |
| wilgotność wewnętrzna | 20 % do 95 % RV, co 1 % |
| wiatromierz | nie |
| ostrzeżenie temperaturowe | nie |
| produkt | stacja meteorologiczna |
| strefy czasowe | nie |
| powtarzane budzenie | tak |
| podświetlenie wyświetlacza | tak |
| jednostki temperatury | °C/°F |
| obsługiwany OS | – |
| częstotliwość | 433 MHz |
| kompatybilność | – |
| pozostałe funkcje | – |
| protokół | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | nie |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | nie |
| wymiary głównej jednostki | 85 ×20 × 96 mm |
| wymiary czujnika | 50 × 25 × 95 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |