Świeczka cmentarna LED, czerwona, 2x C, IP44, timer
Opis produktu
ZY2371T
Rozszerzony opis
Stałe światło wspomnień
Zapalone światło jest cichym symbolem szacunku, miłości i trwałej pamięci o tych, którzy już nie są wśród nas. Czerwona świeczka cmentarna LED EMOS stanowi ten symbol w nowoczesnym, bezpiecznym i niezawodnym wykonaniu, które sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.
Migoczące ciepłe białe światło wiernie imituje płomień klasycznej świecy i tworzy spokojną, dostojną atmosferę. W przeciwieństwie do wersji woskowej nie zagraża jej jednak wiatr ani deszcz i nie ma ryzyka pożaru. Dzięki odporności IP44 nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz.
Inteligentne rozwiązanie z uwzględnieniem zużycia energii
Świeczka jest wyposażona w timer, który codziennie automatycznie włącza ją na 6 godzin, a następnie wyłącza na 18 godzin. Dzięki temu świeci dokładnie wtedy, kiedy jest to potrzebne, a jednocześnie oszczędza energię. Zasilanie za pomocą dwóch baterii typu C zapewnia długą żywotność i bezawaryjną pracę przez wiele dni.
Bezpieczna, trwała i zawsze gotowa do użycia
Dzięki technologii LED o żywotności do 10 000 godzin świeczka stanowi niezawodny dodatek do dekoracji grobów i miejsc pamięci. Można ją bez obaw umieścić w dowolnym miejscu – przy wieńcach, kwiatach i innych dekoracjach – mając pewność, że światło pamięci będzie płonąć spokojnie i bezpiecznie.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | DCCV19 |
| Kod produktu | 1550000056 |
| EAN | 8592920098295 |
| produkt | znicz |
|---|---|
| barwa światła | ciepła biel |
| zastosowanie | zewnętrzne i wewnętrzne |
| wymiary | 7 × 12,5 cm |
| timer | tak |
|---|---|
| pilot zdalnego sterowania | nie |
| typ zasilania | baterie 2× C (brak w zestawie) |
| źródło światła | LED |
| ilość LED | 1 |
| długość przewodu | nie dotyczy |
| kolor przewodów | nie dotyczy |
| moc | 0,06 W |
| napięcie wejściowe | nie dotyczy |
| napięcie wyjściowe | 3 V DC |
| stopień ochrony | IP44 |
| żywotność | 10 000 godzin |
| materiał | tworzywo |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Opinie o produkcie
(100%)Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
OFF - Ręczne wyłączenie.
TIMER - Świeca świeci przez 6 godzin każdego dnia, następnie automatycznie wyłącza się na 18 godzin.
ON - Ręczne włączenie. Świeca zapala się w sposób ciągły.
.Żarówki można wymieniać tylko w świecznikach podłączonych do sieci 230V.
W opakowaniu zawsze znajduje się 1 zapasowa żarówka.
Żarówka stosowana w tych świecznikach to E10 / 48V / 3W.
Dotyczy to świeczników: DCAZ01 i DCAZ02
.