Termometr z higrometrem E0114N
Rozszerzony opis
Termometr z higrometrem
Oferuje kompleksowe rozwiązanie do pomiaru temperatury i wilgotności wewnątrz pomieszczeń. Dzięki wysokiej jakości zegarowi kwarcowemu, wyświetlaczowi danych i min/max temperatury, będziesz w stanie śledzić wszystkie ważne wskaźniki. Możesz łatwo przełączać się między jednostkami °C/°F i korzystać z poręcznego budzika z funkcją wielokrotnego budzenia. Wyraźny podświetlany wyświetlacz LED z dużymi cyframi zapewnia doskonałą czytelność. Wyświetlacz nie jest stale podświetlony, naciśnij przycisk SNOOZE, aby włączyć podświetlenie na 5 sekund, a następnie wyświetlacz powróci do trybu oszczędzania energii.
Po prostu umieść termometr na półce, komodzie lub gdziekolwiek chcesz śledzić aktualną temperaturę i wilgotność w swoim domu. Do działania wymaga tylko jednej baterii 1,5 V AA (brak w zestawie), a dzięki eleganckiemu białemu kolorowi idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | E0114N |
| Kod produktu | 2603124000 |
| EAN | 8592920150436 |
| rodzaj | bezprzewodowy |
|---|---|
| temperatura zewnętrzna | nie |
| temperatura wewnętrzna | -10 °C do +50 °C, rozdzielczość 0,1 °C |
| zegar | tak, quartz |
| wilgotność zewnętrzna | nie |
| wilgotność wewnętrzna | 10 % do 95 % RH, rozdzielczość 1 % |
| budzik | tak |
| sonda przewodowa do czujnika | nie |
|---|---|
| zasięg na otwartej przestrzeni | nie |
| dodatkowe czujniki | nie |
| 12/24 godzinny format czasu | tak |
| min. i maks. temperatura | tak |
| magnes do mocowania | nie |
| ostrzeżenie temperaturowe | nie |
| strefy czasowe | nie |
| data | tak |
| stoper | nie |
| zasilanie stacji | 1× 1,5 V AA (brak w zestawie) |
| kalendarz | nie |
| odliczanie czasu maksymalnie od | – |
| pamięć ostatniej wartości | nie |
| trend temperatury | nie |
| podświetlany kolorowy wyświetlacz (black mask) | nie |
| podświetlenie LED wyświetlacza | tak |
| jednostki temperatury | °C/°F |
| możliwość zawieszenia na ścianie | nie |
| zasilanie czujnika | nie |
| powtarzane budzenie | tak |
| częstotliwość | nie |
| zasilacz sieciowy | nie |
| indeks temperatury | nie |
| trend ciśnienia | nie |
| ciągłe podświetlenie | nie |
| wymiary wyświetlacza | 75 × 64 mm |
| obsługiwany OS | – |
| kompatybilność | – |
| protokół | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | nie |
| komunikacja głosowa | nie |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | nie |
| języki aplikacji | – |
| materiał instalacyjny | – |
| pozostałe funkcje | – |
| wymiary głównej jednostki | 88 × 37 × 86 mm |
| wymiary czujnika | nie |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |