Strona główna
Materiały instalacyjne
Gniazda, przełączniki, skrzynki przyłączeniowe i pokrywy
Wyłączniki
Wyłącznik natynkowy 1P IP54 szaro-czarny
Wyłącznik natynkowy 1P IP54 szaro-czarny
W magazynie
27 maj 2026 U Ciebie
17,80
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Radzimy dokupić
Pomiń slider produktów
26,25 zł
z kodem:
PRZEDLUZACZ25
35,00
zł
W magazynie
40,40
zł
W magazynie
88,80
zł
W magazynie
30,00
zł
W magazynie
Opis
Parametry
Opinie o produkcie
12 opinie
Dokumenty do pobrania
Opis produktu
Wysokiej jakości wodoodporny przełącznik schodowy.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | A1398 |
| Kod produktu | 3104139800 |
| EAN | 8592920030868 |
| produkt | przełącznik schodowy – nr 6 |
|---|---|
| kolor | szaro-czarny |
| sposób montażu | na ścianę |
| stopień ochrony | IP54 |
| rodzaj | 1 przyciskowy schodowy wodoodporny |
|---|---|
| design | nie dotyczy |
| napięcie | 250 V~/10 AX |
| opakowanie | 1 szt., woreczek PE |
| wysokość | 92 mm |
| szerokość | 65 mm |
| głębokość | 55 mm |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
80%PrzetłumaczonoJurajZamówione 18 kwi 2026
-
90%PrzetłumaczonoTomášZamówione 11 gru 2025Używany w warsztacie. Konstrukcja jest fajna, bardzo przyjemna reakcja po naciśnięciu, obróbka jest zadowalająca w stosunku do ceny, jest to po prostu bardziej delikatny plastik, który pęka, gdy się temu zapobiega. Po dokręceniu do ściany pudełko bardzo się wygina, a następnie nie można go złożyć. Do użytku zewnętrznego w deszczu wybrałbym chyba jakiś inny typ. Ogólnie jednak spełnia swoje zadanie i satysfakcjonuje.
-
80%PrzetłumaczonoMichal MartínekZamówione 8 cze 2025Fajny produkt, funkcjonalność, cena
-
100%PrzetłumaczonoMojmirZamówione 18 kwi 2025maksymalna satysfakcja, wysoka jakość wykonania, umieściłem w piwnicy i wygląda tam bardzo dobrze
-
100%PrzetłumaczonoVladimírZamówione 9 paź 2024
-
100%PrzetłumaczonoPetrZamówione 5 lip 2024
-
100%PrzetłumaczonoTKZamówione 4 lip 2024Pełna satysfakcja
-
100%PrzetłumaczonoRenéZamówione 24 mar 2024Wszystko OK, polecam
-
100%PrzetłumaczonoFrZamówione 4 paź 2023Bardzo ładnie wykonane!
-
100%PrzetłumaczonoMatúšZamówione 29 cze 2023Pełna satysfakcja
-
90%PrzetłumaczonoMichalZamówione 30 sty 2023Dobra jakość wykonania i funkcjonalność. Potrzebowałem przełącznika, który może być używany jako "przelotowy" wlot z jednej strony, wylot z drugiej - wszystkie zapisane, które mam w domu, mają tylko jeden wylot / wlot. Mogłoby być taniej...
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 19 wrz 2022
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Wyłącznik natynkowy 1P IP54 szaro-czarny
1/9
Wyłącznik natynkowy 1P IP54 szaro-czarny
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta