Wzmacniacz szerokopasmowy EM-4405G
Radzimy dokupić
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | J0400 |
| Kod produktu | 2506000800 |
| EAN | 8592920084854 |
| produkt | szerokopasmowy wzmacniacz domowy |
|---|---|
| wejścia | złącze F |
| zakres częstotliwości | 47–230 MHz, 470–698 MHz |
| wzmocnienie | 25 dB |
| poziom szumów | <3,0 dB |
| zasilanie | 230 V +/-10 %, 50/60 Hz, 3 W |
| izolacja między wejściami | nie dotyczy |
| złącza | złącze F |
| maksymalny poziom sygnału na wyjściu | 108 dBµV |
| ilość wejść | 1 |
| ilość wyjść | 2 |
| pasmo tłumienia | 400–470 MHz, 699–2 200 MHz |
| tłumienie w paśmie | nie dotyczy |
| przejście dla zasilania wzmacniaczy | nie |
| regulacja zysku | 0–15 dB |
| rozstaw otworów | nie dotyczy |
| stopień ochrony | IP20 |
| wymiary | 105 × 135 × 40 mm |
| LTE filtr | tak |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
|---|---|
| filtr 5G | tak |
Opinie o produkcie , 90%, 9 z 10
(90%)-
100%PrzetłumaczonoJozefZamówione 10 sty 2026Dzisiaj oddany do użytku Sygnał 100% Maksymalna satysfakcja
-
100%PrzetłumaczonoLiborZamówione 12 paź 2025Pierwszy produkt był wadliwy na diodzie po wyjęciu z pudełka, ale nie wydawało się, aby w jakikolwiek sposób zakłócało to funkcjonalność. Jednak po uzgodnieniu ze sprzedawcą otrzymał szansę na zastosowanie, ze zrozumieniem, że zobaczy, jak rozwinie się sytuacja. Niestety w krótkim czasie przestał on spełniać swoją funkcję i został zastąpiony identycznym produktem. Jeśli działa, to spełnia swoje zadanie doskonale. Może się zdarzyć, że coś pójdzie nie tak, ale rozwiązanie z EMOS jest bezproblemowe. Mogę polecić produkt i sprzedawcę.
-
70%PrzetłumaczonoMiroslavZamówione 30 lip 2025Posiadam wzmacniacz szerokopasmowy EM-4405G w połączeniu z anteną zewnętrzną EM-29U5G, PROFI, 0-200 km, DVB-T2, dostroiłem 12 programów co jest standardem w naszej okolicy, jakość obrazu jest dobra, tylko czasami zdarza się, że na sekundę obraz gaśnie i pozostaje czarny ekran po czym obraz znowu się uruchamia, nadajnik jest około 35km od naszego domu, czy można to jakoś dostroić regulując potencjometrem na UHF i VHF aby czasami na sekundę nie wyłączył się obraz? Czy można gdzieś ściągnąć instrukcję do tego wzmacniacza, na opakowaniu był tylko schematyczny szkic okablowania, ale instrukcji tam nie znalazłem.
-
100%PrzetłumaczonoArnoštZamówione 18 cze 2025W dniu zakupu podłączony i działa dobrze. Polecam i zachwalam waszą aptekę!
-
80%PrzetłumaczonoLiborZamówione 21 maj 2025Wzmacniacz podłączony za anteną EM-29U5G. Bez wzmacniacza telewizory są bez sygnału, ze wzmacniaczem jakość i poziom są stabilne bez zakłóceń. Kukułka 257,9° 30km w podwójnej okluzji. 1 gwiazdka w dół za niedziałającą diodę statusu, ale najwyraźniej nie ma to wpływu na działanie.
-
100%PrzetłumaczonoMartinZamówione 19 maj 2025Zadowolony. Odbiór sygnału dobry. Polecam
-
90%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 18 sty 2025Dobry
-
100%PrzetłumaczonoJanZamówione 18 gru 2024Produkt spełnił wszystkie moje oczekiwania
-
100%PrzetłumaczonoViktorZamówione 17 lis 2024Działa tak, jak powinien.
-
100%PrzetłumaczonoPeterZamówione 29 wrz 2024Trnava Północ Odbiornik DAB Denon AVR-X1600H, antena Iskra DAB-5 F skierowana na Wiedeń Odbiór SK DAB, kolizja sygnału austriackiego 0-2/8 Po skierowaniu na Zlin odbiór CRo 12D (229,072 MHz) 4/8 Po dodaniu J0400 - BROADBAND AMPLIFIER EM-4405G i skierowaniu na Wiedeń dostrojony DAB+ MUX3-WNB 5C (178,352 MHz), DAB+ Austria 5D (180,064 MHz), DAB+ MUX2-NOE 10B (211,648 MHz) siła sygnału 6/8 CRo 12D (229,072 MHz) 6/8 Towercom - West 12C (227,360 MHz) 8/8
-
100%PrzetłumaczonoRomanZamówione 16 mar 2024Wzmacniacz działa idealnie, tak jak powinien. Jest używany w domu jednorodzinnym 5 km od Kolonii, antena jest skierowana na Hradec Kralove, a jakość sygnału telewizyjnego wynosi 100%.
-
100%PrzetłumaczonoKarelZamówione 4 lis 2023To działa. Zaleta kontroli zysku - czasami potrzeba mniej zysku. Grzeje (nawet bez sygnału) - chłodzi lepiej, gdy jest zamontowany pionowo.
-
80%PrzetłumaczonoJozefZamówione 20 cze 2023Działa dobrze, siła sygnału wzrosła dwukrotnie, zaletą jest również możliwość sterowania wzmocnieniem sygnału. Jednak ma nieco wyższy pobór mocy 4W, w ciągu roku będzie się kumulował.
-
100%PrzetłumaczonoGašperZamówione 2 cze 2023
-
100%PrzetłumaczonoStaneZamówione 11 kwi 2023
-
100%PrzetłumaczonoNorbertZamówione 4 mar 2023To działa. Używam na dwóch telewizorach
-
100%PrzetłumaczonosemelkaZamówione 19 lut 2023prace , satysfakcja
-
100%PrzetłumaczonoIvo ZZamówione 14 gru 2022Doskonały. Rozwiązał problem zaniku sygnału z anteny zewnętrznej na telewizorze LG OLED. Zainstalowałem ją przed scatterometrem. Sygnał na wszystkich kanałach jest teraz 100%. Wzmocnienie UHF mam na full, a VHF na minimum.
-
100%PrzetłumaczonoSimonZamówione 26 paź 2022
-
10%PrzetłumaczonoMirouchZamówione 22 wrz 2022Nie ma to żadnego wpływu na jakość i siłę sygnału. Niezależnie od tego, czy jest podłączony, czy nie, sygnał jest nadal taki sam.Reakcja sklepu
Wzmacniacz jest zalecany do wyrównywania poziomów sygnału z wielu nadajników lub do wzmacniania sygnału w przypadku długiej lub wielokrotnej dystrybucji do wielu telewizorów.
Prawidłowa konfiguracja wymaga specjalistycznej wiedzy i użycia sprzętu pomiarowego.
-
10%PrzetłumaczonoMartinZamówione 6 kwi 2022Wzmacniacz często się przegrzewa, zwłaszcza latem, a następnie sygnał zanikaReakcja sklepu
Wzmacniacz może się przegrzać, jeśli zostanie przytłoczony zbyt silnym sygnałem wejściowym i zacznie oscylować. W takim przypadku zaleca się umieszczenie przed nim ogniwa tłumiącego lub rozważenie użycia go w systemie dystrybucji.
-
100%PrzetłumaczonoFrantaZamówione 18 gru 2021Jestem zadowolony mimo, że popełniłem błąd podczas instalacji, gdy wstawiłem wzmacniacz w miejsce oryginalnego i odsunąłem antenę dalej, przez co faktycznie nie wzmocniłem sygnału tak jak bym potrzebował, gdyż wzmacniacz powinien być jak najbliżej anteny, po dokonaniu regulacji pełna satysfakcja. Opisałem swój problem, żeby ktoś się nie zdziwił, że jego wzmacniacz nie działa, z tym samym błędem.
-
100%PrzetłumaczonoJosefZamówione 27 lis 2021Doskonale.
Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
Do przedwzmacniacza potrzebujesz zasilacza J5810.
Jeśli chciałbyś zasilić 5V, potrzebujesz J5710. Posiada on zasilanie 5-12V. Jednak dopiero po dokładnym pomiarze jakości sygnału, najlepiej przez lokalną specjalistyczną firmę, aby uniknąć przesycenia sygnału.
Wzmacniacz powinien być zawsze umieszczony jak najbliżej anteny, ponieważ wzmacnia on również szumy w przypadku słabego sygnału, który zawsze jest najmniejszy przy antenie.
.Wzmacniacz szerokopasmowy EM-4405G
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment