Strona główna
Powerbanki, ładowarki i zasilacze
Adaptery i ładowarki USB
Zasilacz USB BASIC 1A (5W) max.
Zasilacz USB BASIC 1A (5W) max.
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Radzimy dokupić
Pomiń slider produktów
13,60
zł
W magazynie
25,40
zł
W magazynie
81,60
zł
W magazynie
13,80
zł
W magazynie
Opis
Parametry
Opinie o produkcie
12 opinie
Dokumenty do pobrania
Rozszerzony opis
Uniwersalny adapter USB V0122
Chcesz posiadać poręcznego pomocnika do wygodnego ładowania? Jeśli szukasz niezawodnego modelu w przystępnej cenie, to adapter USB V0122 jest idealnym kandydatem! Ładowarka sieciowa wyposażona jest w 1× złącze USB-A o maksymalnym wyjściu 5 V/1 A/5 W i napięciu wejściowym 100-240 V~ 50/60 Hz. Adapter USB w kolorze białym zapewnia również praktyczne zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem lub zwarciem.
.Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | V0122 |
| Kod produktu | 1704012200 |
| EAN | 8592920107539 |
| napięcie wejściowe | 100–240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| prąd wyjściowy | nie dotyczy |
| maks. wyjście razem | 5 V/1 A/5 W |
| produkt | zasilacz USB |
| zastosowanie | smartphone |
|---|---|
| napięcie wyjściowe | nie dotyczy |
| ilość wyjść USB | 1 |
| maks. wyjście 1× USB | 5 V/1 A/5 W |
| ładowanie | basic |
| kolor | biały |
| funkcja latarki LED | nie dotyczy |
| waga | 35 g |
| przewód | nie |
| pojemność akumulatora | nie dotyczy |
| pobór prądu w stanie czuwania | nie dotyczy |
| wskaźnik LED | nie |
| wskaźnik naładowania LED | nie dotyczy |
| wskaźnik stanu baterii LED | nie dotyczy |
| maks. obciążenie – ciągłe | nie dotyczy |
| maks. obciążenie – szczytowe | nie dotyczy |
| ochrona przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem | tak |
| typ zasilania | nie dotyczy |
| sposób zasilania | nie dotyczy |
| wymiary | 78 × 34 × 21 mm |
| wymiary złącza | nie dotyczy |
| opakowanie | 1 szt., blister |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoAndrejZamówione 8 sie 2025Zadowolony z ładowarki, również z szybkiej dostawy.
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 17 cze 2025
-
100%PrzetłumaczonoPavelZamówione 10 kwi 2025
-
100%PrzetłumaczonomarcelZamówione 19 lut 2025najlepsza cena, szybka wysyłka i darmowa wysyłka w tym samym czasie polecam
-
100%PrzetłumaczonoJozefZamówione 5 lut 2025Super
-
90%PrzetłumaczonoLubošZamówione 6 paź 2024Minimalna moc, ale działa
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 22 kwi 2024
-
100%PrzetłumaczonoMiroslav KoutnýZamówione 17 lut 2024Spełnia swoją funkcję, dobra cena. O.K.
-
100%PrzetłumaczonoMarieZamówione 27 cze 2023
-
100%PrzetłumaczonoVítZamówione 30 mar 2023To było dla przyjaciela, mam 👍
-
100%PrzetłumaczonoMILOŠZamówione 23 lut 2023produkt wysokiej jakości w świetnej cenie, polecam
-
100%PrzetłumaczonoMartinZamówione 10 paź 2022
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Zasilacz USB BASIC 1A (5W) max.
1/10
Zasilacz USB BASIC 1A (5W) max.
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta