Dekoder DVB-T2 EMOS EM190-L HD

Symbol J6015
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.

Radzimy dokupić

43,20
W magazynie
17,50
W magazynie
14,10
W magazynie
430,00
W magazynie
11,00
W magazynie
199,75 zł z kodem ANTENY15
235,00
W magazynie
117,30 zł z kodem ANTENY15
138,00
W magazynie
43,60
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

Mały i poręczny odbiornik DVB-T i DVB-T2

Ten bardzo mały dekoder EM190-L to idealne rozwiązanie dla szpitali, hoteli, pensjonatów, domów spokojnej starości, gdzie znajdują się tysiące telewizorów LED bez obsługi DVB-T2. Dodanie do tych miejsc zwykłego dekodera z dodatkowym pilotem oznacza wiele kłopotów nie tylko dla starszych użytkowników, ale także dla instalatorów, którzy potem wychodzą do reklamacji od osób, które po prostu źle przełączają wejście w telewizorze. Docenią go również ci, którzy wolą korzystać tylko z jednego pilota.

.

Zewnętrzny czujnik w zestawie

Dzięki niewielkim rozmiarom ten dekoder EMOS EM190-L można wygodnie umieścić z tyłu telewizora, eliminując widok innego urządzenia. Wystarczy umieścić zewnętrzny czujnik IR na przedniej krawędzi telewizora, zaprogramować pilot uniwersalny z oryginalnego pilota i wyłączyć w menu podświetlenie przedniego panelu, aby nie przeszkadzało za telewizorem. Używasz wtedy tylko jednego pilota i nawet nie zauważasz, że dekoder jest podłączony. Odbiornik zawiera również zintegrowany czujnik sygnału IR i jeśli odbiornik jest zainstalowany klasycznie pod telewizorem, nie ma potrzeby instalowania zewnętrznego czujnika IR.

.

Łatwa instalacja

EMOS EM190-L bezproblemowo łączy się z każdym telewizorem, anteną i inną elektroniką dzięki mnogości wejść i wyjść z tyłu (1× SCART, 1×HDMI, 1×IEC). Po podłączeniu do prądu można nawet z łatwością przystąpić do pracy. Intuicyjne czeskie menu, przewodnik po instalacji i automatyczne dostrajanie programu pomogą Ci rozpocząć pracę.

.

Odtwarzanie i nagrywanie na USB

Na froncie tego modelu znajdziemy wejście 1× miniUSB do podłączenia pamięci USB lub zewnętrznego dysku twardego. Możesz więc w każdej chwili pokazać swoje ulubione filmy lub programy telewizyjne bez reklam. Możesz nawet nagrywać filmy i programy telewizyjne na urządzeniu USB podczas oglądania innej stacji. Możesz samodzielnie obserwować początek i koniec nagrania lub skorzystać z funkcji "timera". Z jego pomocą nagrywanie jest włączane i wyłączane automatycznie, nawet w regularnych odstępach czasu.

.

Smart remote w zestawie

Dołączony pilot o dużym zasięgu to brama do niemal nieograniczonych możliwości.
Pilot posiada 4 programowalne przyciski do sterowania telewizorem z funkcją uczenia się: TV Power, Vol+, Vol-, TV/AV. Po łatwym zaprogramowaniu tych funkcji z oryginalnego pilota TV, można sterować podstawowymi funkcjami bezpośrednio za pomocą tego uniwersalnego pilota. Można wtedy przechowywać oryginalnego pilota do telewizora i wystarczy jeden pilot do sterowania dekoderem i telewizorem. Przeprogramowane funkcje pilota pozostają w pamięci nawet po wyjęciu baterii.
Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy również uproszczony pilot z dużymi przyciskami, który nie zawiera przycisku MENU. Ten pilot sprawdzi się wszędzie tam, gdzie może dojść do niepożądanej ingerencji w ustawienia dekodera oraz dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie duże przyciski i prostą obsługę.

.

Centrum multimedialne

To nie jest zwykły dekoder, ale wysokiej klasy centrum multimedialne, które zapewni Ci tysiące godzin rozrywki. Oprócz wielu kanałów telewizyjnych, można dostroić się do wielu stacji radiowych, odtwarzać filmy i muzykę z dysku USB lub cieszyć się pokazem slajdów ze zdjęć z muzyką.

.

Rozkosz dla wszystkich sumiennych rodziców

Po prostu wyczyść listę dostrojonych kanałów lub ustaw hasło dla nieodpowiednich dla dzieci stacji. W ten sposób możesz kontrolować, co Twoje dziecko ogląda w telewizji. A jeśli chcesz kontrolować czas, jaki spędzają przed ekranem, nie szukaj dalej niż funkcja blokady rodzicielskiej.

.

Certyfikowany dekoder

Tylko odbiorniki telewizji cyfrowej z certyfikatem "DVB-T2 verified" mogą być pewne, że rzeczywiście potrafią dekodować ten typ transmisji. České Radiokomunikace a.s. przyznaje ten certyfikat tylko dekoderom, które przeszły niezależne testy. EMOS EM190-L H265 jest jednym z nich.

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia J6015
Kod produktu 2520236500
EAN 8592920105184
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Pilot EM190/EM190S posiada 4 programowalne przyciski do sterowania telewizorem: TV Power, Vol+, Vol-, TV/AV. Po zaprogramowaniu tych funkcji z oryginalnego pilota TV, można sterować podstawowymi funkcjami bezpośrednio za pomocą pilota EM190.

Programowanie przycisków

 1. Długie przytrzymanie przycisku SET przez 5 sekund powoduje przejście pilota w tryb nauki (Dioda LED zaczyna świecić jaśniej).
 2. Gdy dioda LED świeci jednostajnie, umieść oryginalny pilot i pilot EM190 w odległości 0-5 cm od siebie (Najlepiej zmieniać odległość podczas programowania. Niektóre DO wymagają umieszczenia diod IR nadawczej i odbiorczej prawie obok siebie bez przerwy, niektóre wymagają większej odległości).
 3. Na EM190 krótko naciśnij i zwolnij przycisk, który chcesz zaprogramować, dioda zacznie migać (pilot jest gotowy do odbioru kodu przez 15 sekund, jeśli po tym czasie transmisja kodu nie powiedzie się, powtórz procedurę)
 4. Naciśnij wielokrotnie z różną długością nacisku przycisk na oryginalnym pilocie, aż dioda LED na pilocie EM190 zamiga dwukrotnie i stanie się stała.
 5. Naciśnij następny przycisk, który chcesz zaprogramować, dioda LED zacznie ponownie migać, powtórz procedurę uczenia.
 6. Po zakończeniu uczenia naciśnij przycisk Set, dioda LED wyłączy się.
 7. Sprawdź funkcjonalność zaprogramowanych przycisków, jeśli któryś z nich nie odebrał poprawnie kodu, powtórz programowanie.


Uwaga
Nauczone kody pozostaną w pamięci nawet po wyjęciu baterii.
Przyciski można programować indywidualnie, nie wszystkie przyciski muszą być zaprogramowane przez cały czas.
Po zaprogramowaniu przycisków dioda LED musi migać tym samym impulsem dla wszystkich przycisków (bardzo krótki impuls) po naciśnięciu przycisku. Jeśli po naciśnięciu przycisku dioda LED miga z inną długością impulsu, należy powtórzyć programowanie tego przycisku.
Różne DO wymagają różnych długości naciśnięcia przycisku, a także różnych odległości między DO do programowania. Niektóre piloty wymagają tylko krótkiego naciśnięcia przycisku w celu pomyślnego nadania, podczas gdy inne wymagają wielokrotnego krótkiego naciśnięcia przycisku lub długiego naciśnięcia przycisku.
Jeśli masz trudności z zaprogramowaniem przycisków, wymień baterie w DO do telewizora i zmień odległość między DO podczas programowania.
Niektóre piloty z starszych telewizorów LG używają specyficznego nadajnika IR, z którego nie można odebrać kodu sterującego. Jeśli nie jesteś w stanie nauczyć się sterowania telewizorem LG, wypróbuj dowolny inny pilot do telewizora LG. Wszystkie podstawowe polecenia (TV Power, Vol+, Vol-, TV/AV) działają na wszystkich pilotach DO marki LG.
Piloty głównych marek telewizorów są interoperacyjne. Oznacza to, że podstawowe funkcje pilota zawsze działają na wszystkich telewizorach tej samej marki. Jeśli nie jesteś w stanie uzyskać kodu sterującego ze swojego pilota, spróbuj użyć innego pilota od telewizora tej samej marki, aby przenieść kod.


EM190 Cloning - YouTube

.

Do podłączenia tego STB wystarczy dowolny kabel HMDI.

Kabel zewnętrznego czujnika IR ma długość 1m.

.
 • EM190L
 • Uniwersalny pilot zdalnego sterowania
 • Instrukcja obsługi
 • 2× baterie AAA
 • Zewnętrzny czujnik IR
 • Zewnętrzny zasilacz
.

Tak, tak jest. Tę funkcję można włączyć lub wyłączyć w zależności od wykorzystania odbiornika. Wyświetlacz przedni można całkowicie wyłączyć w menu.

Wyłączanie zegara w trybie czuwania
Menu - Narzędzia - Automatyczne wyłączanie - Zegar
Informacja o numerze kanału na LCD
Menu - Konfiguracja systemu - System TV - Panel przedni

>.

Wersja J6015 jest wysyłana z fabryki z najbardziej aktualną wersją oprogramowania. 

.

J50988

Zamienny, pełnowymiarowy pilot pasujący do dekoderów EM190, EM190S i EM190L.
Pilot posiada 4 programowalne przyciski do sterowania telewizorem z funkcją uczenia się: TV Power, Vol+, Vol-, TV/AV. Po łatwym zaprogramowaniu tych funkcji z oryginalnego pilota TV, można sterować podstawowymi funkcjami bezpośrednio za pomocą tego uniwersalnego pilota. Można więc zachować oryginalnego pilota TV i używać tylko jednego pilota do sterowania dekoderem i telewizorem. Nauczone kody pozostaną w pamięci nawet po wyjęciu baterii.

J50989

Uproszczony pilot zamienny pasujący do dekoderów EM190, EM190S i EM190L.
Uproszczony pilot z dużymi przyciskami, który nie zawiera przycisku MENU. Pilot ten nadaje się wszędzie tam, gdzie może wystąpić niepożądana ingerencja w ustawienia dekoderów oraz dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie duże przyciski i prostotę obsługi. Z tego powodu pilot ten bardzo dobrze nadaje się do instalacji w pensjonatach, hotelach, szpitalach i wszędzie tam, gdzie użytkownik powinien mieć tylko ograniczony dostęp do podstawowych funkcji odbiornika.

Pilot posiada 4 programowalne przyciski do sterowania telewizorem z funkcją uczenia się: TV Power, Vol+, Vol-, TV/AV. Po łatwym zaprogramowaniu tych funkcji z oryginalnego pilota TV, można sterować podstawowymi funkcjami bezpośrednio za pomocą tego uniwersalnego pilota. Możesz więc zachować swój oryginalny pilot TV i używać tylko jednego pilota do sterowania dekoderem i telewizorem. Wyuczone kody pozostaną w pamięci nawet po wyjęciu baterii.

Do łączenia i ewentualnego wycinania reklam z nagranego materiału polecam program Avidemux, który jest udostępniony do bezpłatnego użytku.

Program Avidemux można pobrać tutaj: http://fixounet.free.fr/avidemux/download.html

Podłączamy dysk twardy z nagraniami programu do komputera. Odbiornik EM190 zapisuje nagrania w folderze ALIDVRS2.Każde nagranie zapisywane jest osobno w podfolderze o nazwie np. [TS]2020-01-16.10.29.49-CT 2 HD T2-97.
Po zainstalowaniu programu Avidemux uruchom program.
Kliknij ikonę Otwórz i wybierz pierwszy plik z zapisanym nagraniem (zawsze jest to plik o nazwie 000.TS).Program załaduje wszystkie części automatycznie. Jeśli nie chcesz dalej edytować połączonego nagrania, ustaw kontener wyjściowy (mkv, avi, TS, PS itp.) i kliknij ikonę Zapisz.
Wybierz lokalizację, a program zapisze połączony plik. Jeśli potrzebujesz wyciąć początek, przerwy reklamowe, koniec itp. z nagrania, przejdź do miejsca cięcia i naciśnij ikonę znacznika A/B.
Pożądany obszar zostanie zaznaczony i możesz użyć funkcji Edytuj/Usuń, Wytnij, aby wyciąć ten obszar.

Zapisz edytowany plik w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

Zapisz plik w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

Instrukcje znajdują się w załączniku. 

.

Set-top boksy różnią się od siebie tylko zewnętrzną konstrukcją pudełka, tj. wyglądem. Nie ma różnicy w parametrach.