Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup

Dekoder DVB-T2 EMOS EM190-S HD

Symbol J6014
1x
zobacz ocenę
5
1
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
17 kwi 2024 U Ciebie
104,00

Radzimy dokupić

150,00
W magazynie
17,50
W magazynie
14,10
W magazynie
330,00
W magazynie
310,00
W magazynie
11,00
W magazynie
43,20
W magazynie
430,00
W magazynie
43,60
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

Mały ale bardzo zaawansowany odbiornik DVB-T i DVB-T2

Ten bardzo mały set top box EM190-S (slim) jest idealnym rozwiązaniem do szpitali, hoteli, pensjonatów, domów opieki społecznej, w których są tysiące telewizorów bez obsługi DVB-T2. Wyposażenie tych miejsc w dekoder ze zdalnym sterowaniem oznacza wiele korzyści nie tylko dla starszych użytkowników, ale i dla monterów, którzy nie będą już musieli wielokrotnie wyjeżdżać na reklamacje od ludzi, którzy tylko źle podłączyli wejście do TV. Docenią go też wszyscy, którzy chcą korzystać tylko z jednego pilota zdalnego sterowania.

Czujnik zewnętrzny w komplecie

Dzięki jego niewielkim wymiarom ten set top box EMOS EM190-S można bardzo wygodnie umieścić z tyłu telewizora, co spowoduje, że stanie się niewidoczny. Trzeba tylko wyprowadzić zewnętrzny czujnik IR (kabelek o długości 1 m), zaprogramować uniwersalny pilot, a w menu wyłączyć przedni panel, aby nie zakłócał telewizora. Potem korzystamy już tylko z jednego pilota i nawet nie zauważamy, że mamy włączony jakiś dekoder. Odbiornik oczywiście zawiera również zintegrowany czujnik sygnałów IR i jeżeli odbiornik jest zainstalowany klasycznie pod telewizorem, nie jest konieczne odłączanie zewnętrznego czujnika IR.

Łatwa instalacja

EMOS EM190-S bez problemów podłączamy do jakiegokolwiek telewizora, anteny i innych urządzeń elektronicznych dzięki dużej ilości wejść i wyjść na jego tylnej stronie. Po podłączeniu łatwo też opanujecie jego uruchamianie – pomoże Wam w tym intuicyjne menu w wielu językach, przewodnik instalacyjny i automatyczne dostrajanie programów.

Odtwarzajcie i nagrywajcie na USB

Na przodzie tego modelu znajduje się wejście, do którego podłączamy USB albo dysk zewnętrzny (o pojemności do 1 TB). I w każdej chwili możecie oglądać swoje ulubione filmy albo seriale na szerokokątnym ekranie i bez reklam. Na USB można też nagrywać filmy z TV pracującego na 2 kanałach jednocześnie (w ramach jednego multipleksu). Początek i koniec nagrywania możecie sami sterować, albo można wykorzystać funkcję „timer“. Z jego pomocą nagrywanie włączy się i wyłączy automatycznie we właściwym czasie.

Inteligentny pilot w komplecie

Pilot o długim zasięgu znajdujący się w komplecie daje nam wiele możliwości. Za jego pośrednictwem można łatwo edytować programy, ustawiać swoje ulubione i otwierać 7 dniowy programowany przewodnik (EPG). Set-top box natychmiast reaguje na polecenia z pilota, i dlatego umożliwia bardzo szybkie przełączanie między kanałami. Pilot ma funkcję uczenia się, dzięki której łatwo programuje się przyciski z dotychczasowego pilota do telewizora i potem korzysta się już tylko z jednego pilota zdalnego sterowania.

Multimedialne centrum

To nie jest tylko taki zwyczajny set-top box, ale zaawansowane centrum multimedialne, które zaoferuje Wam tysiące godzin wspaniałej rozrywki. Oprócz wielu kanałów telewizyjnych dostroicie też wiele stacji radiowych, będziecie mogli odtwarzać filmy i muzykę z dysku USB albo skorzystać z prezentacji fotografii z towarzyszeniem muzyki.

Ucieszy wszystkich świadomych rodziców

Listę kanałów albo stacji nieodpowiednich dla dzieci można łatwo zablokować za pomocą ustawienia hasła. W ten sposób sami zdecydujecie o tym, co Wasze dziecko ogląda w telewizji. A jeżeli chcecie też kontrolować czas, który spędza przed ekranem, zainteresujcie się funkcją blokada rodzicielska. Cały set-top box możemy podporządkować hasłom dostępu.

Set-top box z certyfikatem

Tylko w cyfrowych odbiornikach TV z certyfikatem „DVB-T2 zweryfikowano“ macie pewność, że ten odbiornik rzeczywiście potrafi dekodować taki sposób nadawania. České Radiokomunikace a.s. udziela go tylko tym dekoderom, które przeszły niezależne testy. EMOS EM190-S H265 jest jednym z nich.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia J6014
Kod produktu 2520236400
EAN 8592920083987
złącza 1× USB 2.0, 1× HDMI 1.4, 1× miniUSB, 1× IEC, 1× SCART
kodowanie mpeg 2, mpeg 4, h.264, h.265, HEVC
strojenie automatyczne i ręczne
kopia listy kanałów na USB tak
pilot zdalnego sterowania tak
sposób strojenia (automatycznie/ręcznie) tak/tak
możliwość nagrywania (PVR) tak, przez USB do 1 TB
odbiór sygnału (SD/HD) SD, HD
ilość tunerów
język menu OSD CZ, PL, SK, HU, EN, SI, GER, HR, RU, TU, SRB, LT, LV, SE, FI, BG, NL, FR, NO, IT, ES, PT
maksymalna Ilość równoczesnych nagrań 1
timeshift (przesunięcie czasowe) tak
teletekst tak
możliwość edytowania listy kanałów tak
możliwość odbierania sygnału radiowego tak, przez DVB-T, DVB-T2
aktualizacja przez USB tak
proporcje ekranu 4:3PS/4:3LB/16:9
napisy OSD, srt
pasmo częstotliwości tunera 174–230MHz, 474–860 MHz
system plików twardego dysku FAT16, FAT32, NTFS
EPG Przewodnik po programach 7 dni
zasilanie anteny 5 V/100 mA
formaty video .avi, .mpg, .dat, .vob, .div, .mov, .mkv, .mjpeg, .ts, .trp, mpeg2, mpeg4, mpeg1, h264, h265
zasilanie 220–240 V AC 50/60 Hz
rozdzielczość video 1080p/1080i/720p/480p/576p/480i/576i
format nagrywania TS do swobodnego odtwarzania
formaty zdjęć jpeg, bmp, png
formaty audio mp3, aac, m4a, mpa
gry nie dotyczy
zintegrowany interfejs CI nie
blokada rodzicielska tak
zużycie energii (włączone/stand-by) 5 W/<1 W
DVB-T/DVB-T2 DVB-T2
wejściowy poziom sygnału -75,2 do -23,9 dBm
wymiary 120 × 75 × 25 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie (100%)
1 opinia

 • 100%
  Dekoder DVB T2
  Zamówione 9 sty 2024
  Bardzo dobry dekoder .Polecam bardzo. Prosty w obsudze.
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Pilot EM190/EM190S posiada 4 programowalne przyciski do sterowania telewizorem: TV Power, Vol+, Vol-, TV/AV. Po zaprogramowaniu tych funkcji z oryginalnego pilota TV, można sterować podstawowymi funkcjami bezpośrednio za pomocą pilota EM190.

Programowanie przycisków

 1. Długie przytrzymanie przycisku SET przez 5 sekund powoduje przejście pilota w tryb nauki (Dioda LED zaczyna świecić jaśniej).
 2. Gdy dioda LED świeci jednostajnie, umieść oryginalny pilot i pilot EM190 w odległości 0-5 cm od siebie (Najlepiej zmieniać odległość podczas programowania. Niektóre DO wymagają umieszczenia diod IR nadawczej i odbiorczej prawie obok siebie bez przerwy, niektóre wymagają większej odległości).
 3. Na EM190 krótko naciśnij i zwolnij przycisk, który chcesz zaprogramować, dioda zacznie migać (pilot jest gotowy do odbioru kodu przez 15 sekund, jeśli po tym czasie transmisja kodu nie powiedzie się, powtórz procedurę)
 4. Naciśnij wielokrotnie z różną długością nacisku przycisk na oryginalnym pilocie, aż dioda LED na pilocie EM190 zamiga dwukrotnie i stanie się stała.
 5. Naciśnij kolejny przycisk, który chcesz zaprogramować, dioda LED zacznie ponownie migać, powtórz procedurę uczenia.
 6. Po zakończeniu uczenia naciśnij przycisk Set, dioda LED wyłączy się.
 7. Sprawdź funkcjonalność zaprogramowanych przycisków, jeśli któryś z nich nie odebrał poprawnie kodu, powtórz programowanie.


Uwaga
Nauczone kody pozostaną w pamięci nawet po wyjęciu baterii.
Przyciski można programować indywidualnie, nie wszystkie przyciski muszą być zaprogramowane przez cały czas.
Po zaprogramowaniu przycisków dioda LED musi migać tym samym impulsem dla wszystkich przycisków (bardzo krótki impuls) po naciśnięciu przycisku. Jeśli po naciśnięciu przycisku dioda LED miga z inną długością impulsu, należy powtórzyć programowanie tego przycisku.
Różne DO wymagają różnych długości naciśnięcia przycisku, a także różnych odległości między DO do programowania. Niektóre piloty wymagają tylko krótkiego naciśnięcia przycisku w celu pomyślnej transmisji, podczas gdy inne wymagają wielokrotnego krótkiego naciśnięcia przycisku lub długiego naciśnięcia przycisku.
Jeśli masz trudności z zaprogramowaniem przycisków, wymień baterie w DO do telewizora i zmień odległość między DO podczas programowania.
Niektóre piloty z starszych telewizorów LG używają specyficznego nadajnika IR, z którego nie można odebrać kodu sterującego. Jeśli nie jesteś w stanie nauczyć się sterowania telewizorem LG, wypróbuj dowolny inny pilot do telewizora LG. Wszystkie podstawowe polecenia (TV Power, Vol+, Vol-, TV/AV) działają na wszystkich pilotach DO marki LG.
Piloty głównych marek telewizorów są interoperacyjne. Oznacza to, że podstawowe funkcje pilota zawsze działają na wszystkich telewizorach tej samej marki. Jeśli nie jesteś w stanie uzyskać kodu sterującego z pilota, spróbuj innego pilota od telewizora tej samej marki, aby przenieść kod.


EM190 Cloning - YouTube

.

Do podłączenia tego STB wystarczy dowolny kabel HMDI.

Kabel zewnętrznego czujnika IR ma długość 1m.

.

Tak, tak jest. Tę funkcję można włączyć lub wyłączyć w zależności od wykorzystania odbiornika. Wyświetlacz przedni można całkowicie wyłączyć w menu.

Wyłączanie zegara w trybie czuwania
Menu - Narzędzia - Automatyczne wyłączanie - Zegar
Informacja o numerze kanału na LCD
Menu - Konfiguracja systemu - System TV - Panel przedni

>.

Dostępna jest nowa wersja oprogramowania dla odbiorników EM190/EM190S o oznaczeniu 20200305.

Link zde.

Návod na aktualizaci software je ke stažení zde.
Nowości i poprawki w tym wydaniu:

 • Poprawiono awaryjną rozdzielczość obrazu, gdy odbiornik jest włączony bez podłączonego telewizora na 1080i
 • Poprawiono wyświetlanie napisów w MUX 23
 • Poprawiono nazwę w menu OSD Ustawienia panelu -> Panel przedni
 • Poprawiono nazwę w menu OSD Auto Off/Auto Shutdown i Zegar
 • Poprawiono zachowanie odbiornika po przełączeniu na Radio. Okno informacyjne jest wyświetlane dopiero po przełączeniu kanału na czas ustawiony w menu. Po tym czasie ekran jest wyłączany. Stacje radiowe można przełączać normalnie przyciskami CH +/-.
 • Poprawione zachowanie odbiornika po zakończeniu Timera. Teraz po zakończeniu Timera odbiornik przejdzie do stanu, w którym był przed rozpoczęciem Timera. Jeśli odbiornik był włączony, pozostanie włączony. Jeśli odbiornik był w stanie czuwania, przejdzie do stanu czuwania.
.

Do łączenia i ewentualnego wycinania reklam z nagranego materiału polecam program Avidemux, który jest udostępniony do bezpłatnego użytku.

Program Avidemux można pobrać tutaj: http://fixounet.free.fr/avidemux/download.html

Podłączamy dysk twardy z nagraniami programu do komputera. Odbiornik EM190 zapisuje nagrania w folderze ALIDVRS2.Każde nagranie zapisywane jest osobno w podfolderze o nazwie np. [TS]2020-01-16.10.29.49-CT 2 HD T2-97.
Po zainstalowaniu programu Avidemux uruchom program.
Kliknij ikonę Otwórz i wybierz pierwszy plik z zapisanym nagraniem (zawsze jest to plik o nazwie 000.TS).Program załaduje wszystkie części automatycznie. Jeśli nie chcesz dalej edytować połączonego nagrania, ustaw kontener wyjściowy (mkv, avi, TS, PS itp.) i kliknij ikonę Zapisz.
Wybierz lokalizację, a program zapisze połączony plik. Jeśli potrzebujesz wyciąć początek, przerwy reklamowe, koniec itp. z nagrania, przejdź do miejsca cięcia i naciśnij ikonę znacznika A/B.
Pożądany obszar zostanie zaznaczony i możesz użyć funkcji Edytuj/Usuń, Wytnij, aby wyciąć ten obszar.

Zapisz edytowany plik w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

Zapisz plik w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

Instrukcje znajdują się w załączniku. 

Set-top boksy różnią się od siebie tylko zewnętrzną konstrukcją pudełka, tj. wyglądem. Nie ma różnicy w parametrach.

Urządzenia są identyczne, jedynie J6015 ma nieco przeprojektowaną obudowę urządzenia z większą ilością miejsca na chłodzenie. J6015 również posiada tabliczkę CERTIFIED, ponieważ jest przeznaczony głównie na rynek zagraniczny.
Tak, możesz. Ale tylko w obrębie tego samego multipleksu. Przykład- jeśli nagrywasz w CT1, nie możesz przełączyć się na Nova.
Zalecamy sprawdzenie formatowania dysku, aby upewnić się, że jest ustawione na NFTS. Dzieje się tak dlatego, że jeśli zapis zostanie przerwany w trakcie jego trwania, dysk zostanie zablokowany dla dalszych zapisów. Zalecamy przywrócenie urządzenia do ustawień fabrycznych i podłączenie dysku do komputera w celu usunięcia błędów.
Nasze STB nie pozwalają na pracę z kartami dekoderów.
Prawdopodobnie masz włączoną funkcję AD (audiodeskrypcja), zalecamy jej wyłączenie w ustawieniach lub przywrócenie ustawień fabrycznych.

Przede wszystkim należy sprawdzić okablowanie. Ewentualnie może wystąpić usterka odbiornika, najprawdopodobniej będzie to zasilacz.

Pakiet aktualizacji w dziale "Centrum pobierania" dostępnym na naszym eshopie. W pasku wyszukiwania wpisz konkretny model urządzenia: 

 • Dla EM-190S jest to numer generyczny J6014
 • EM-190L posiada już najnowszą aktualizację 

Uaktualnienie firmware'u znajduje się w zakładce "oprogramowanie"

Prawdopodobnie masz ustawiony czas zimowy/letni. Zalecamy ustawienie GMT- według regionu lub przywrócenie urządzenia do ustawień fabrycznych.
Prawdopodobnie masz włączoną funkcję LCN, zalecamy jej wyłączenie w ustawieniach lub przywrócenie ustawień fabrycznych.
Krótki komunikat LNB wskazuje, że masz zwarte zasilanie. Na STB masz włączone zasilanie w ustawieniach przez STB a nie dołączony zasilacz. Proszę zmienić opcję zasilania w ustawieniach STB i usterka powinna zostać usunięta.
Prawdopodobnie masz ustawiony czas zimowy/letni. Zalecamy ustawienie GMT- według regionu lub przywrócenie urządzenia do ustawień fabrycznych.
Tak. W związku z tym zaleca się posiadanie tylko 1 zasilacza ( albo antena albo STB), Oba zasilacze nie działałyby prawidłowo - sygnał byłby przesycony i nie dałoby się nic dostroić.
Zalecamy użycie zielonego przycisku SUBTITLE do wyłączenia lub przywrócenia ustawień fabrycznych urządzenia.
Blokadę menu można odblokować wpisując PIN GŁÓWNY, można go znaleźć w instrukcji.

Aby w pełni wykorzystać możliwości portu USB, podłączona do niego pamięć musi obsługiwać standard USB 2.0. Do bezbłędnego, stabilnego nagrywania i odtwarzania wymagane są urządzenia USB o prędkości zapisu 9,0 MB/s lub szybsze. Wolniejsze dyski twarde i pamięć flash mogą mieć problemy z nagrywaniem, które powodują zacinanie się lub mogą w ogóle nie działać. Prawidłowo będą działać tylko dyski z pojedynczą partycją podstawową korzystającą z systemu plików NTFS lub FAT32. Jeśli na płycie znajduje się inny system plików, przed podłączeniem płyty do odbiornika należy sformatować ją na komputerze do zalecanego systemu plików. Mocno pofragmentowana lub zagracona pamięć może również nie działać prawidłowo lub płynnie. Zewnętrzne dyski twarde muszą mieć własne zasilanie, port USB wbudowany w odbiornik nie dostarczy wystarczającego napięcia do zasilenia przenośnego dysku twardego USB. W żadnym wypadku nie należy odłączać urządzenia USB od odbiornika podczas nagrywania lub odtwarzania. Odłączenie go podczas pracy odbiornika może spowodować uszkodzenie odbiornika lub pamięci flash, a także uszkodzenie danych zawartych na nośniku.

.
Ano.
Nie mogę. Wszędzie jest napisane, że zasilanie: 100 V/240 V AC 50-60 Hz.
Może to być przewód wyciągnięty z gniazdka lub uszkodzony bezpiecznik w urządzeniu. Sprawdź podłączenie przewodu zasilającego. Sprawdź bezpiecznik.
Antena nie jest podłączona. Antena nie jest ustawiona prawidłowo. Znajdujesz się w miejscu bez zasięgu sygnału. Sprawdź połączenie antenowe. Zmienić położenie anteny. Skontaktuj się z lokalną, profesjonalną firmą.
Przedłużenie przewodu od anteny spowodowało spadek jakości sygnału poniżej poziomu funkcjonalnego. Użyj wzmacniacza liniowego, aby pokryć straty sygnału w okablowaniu. Skontaktuj się z lokalną profesjonalną firmą, aby uzyskać dokładny projekt systemu antenowego.

Dysk prawdopodobnie będzie wymagał sformatowania do prawidłowego działania.

.

Poprawnie będą działać tylko dyski z pojedynczą partycją podstawową z systemem plików NTFS lub FAT32. Jeśli na dysku znajduje się inny system plików, przed podłączeniem go do odbiornika należy sformatować dysk na komputerze do zalecanego systemu plików. Silnie pofragmentowana lub zatłoczona pamięć może również nie działać prawidłowo lub płynnie
Alternatywnie, przetestuj za pomocą drugiego zewnętrznego urządzenia pamięci masowej.

.