Strona główna Bezpieczeństwo domu Wideodzwonki Domowa kamera IP WiFi, EMOS EM-102WIFI

Domowa kamera IP WiFi, EMOS EM-102WIFI

Symbol H1139
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.

Radzimy dokupić

539,00
W magazynie
544,00
W magazynie
577,00
W magazynie
8,70
W magazynie
Opis

Opis produktu

Kaseta do drzwi, która komunikuje się z inteligentnymi telefonami i tabletami. Podłączenie za pomocą sieci LAN albo Wi-FI. Po zadzwonieniu obraz i dźwięk są transmitowane za pomocą Internetu do urządzenia mobilnego.

Rozszerzony opis

 
 

H1139 wideodomofon bezprzewodowy

Krzyczenie przez okno, wyrzucanie kluczy przez okno i zbieganie po kilkudziesięciu schodach do drzwi wejściowych wreszcie się skończyło. Zapewnij swoim stopom i nerwom zasłużone ukojenie w wolnym czasie - witaj gości z wygodnej kanapy. Wystarczy zaopatrzyć się w moduł kamery EMOS H1139, który łączy się ze smartfonem przez Wi-Fi i zmienia go w przenośny, bezprzewodowy wideodomofon.

Sparuj go z telefonem komórkowym lub tabletem

Wideodomofon nowej generacji H1139 ułatwi życie Twoim gościom, ale przede wszystkim Tobie. Kamera zewnętrzna współpracuje z dowolnym smartfonem (Android i iOS). Dzięki temu można zdalnie zwracać się do gości i wpuszczać ich z dowolnego miejsca w domu. Do jednostki kamery można podłączyć maksymalnie 5 telefonów komórkowych lub tabletów. Jednak w danym momencie tylko jeden członek rodziny może komunikować się z gościem - kto pierwszy odbierze połączenie.

Zdalne odblokowanie bramy

Twój telefon powiadomi Cię o wizycie za pomocą połączenia (podobnie jak w przypadku rozmowy przez Skype). Gdy odbierzesz, na wyświetlaczu pojawi się twarz nowo przybyłej osoby. Naciśnij jeden przycisk, aby zdalnie odblokować bramę i wpuścić osobę, która będzie szła do Twoich drzwi. Wideodomofon ten może być również wykorzystywany do bezpośredniego sterowania bramą wjazdową.

Sprawdź nieproszonych gości

Z drugiej strony, nie otwieraj drzwi podejrzanym osobom i zrób zdjęcie lub nagraj filmik z ich twarzą, który możesz zapisać w pamięci telefonu. W tym przypadku połączenie z inteligentnym urządzeniem jest szczególnie przydatne, ponieważ nawet jeśli jesteś z dala od domu, nikt tego nie będzie wiedział. W ten sposób możesz chronić swoją rodzinę i mienie podczas urlopu lub podróży służbowej.

Zabezpiecz swój dom 24 godziny na dobę

Jeśli nie mieszkasz w cichej i bezpiecznej okolicy, włącz wykrywanie ruchu. Dzięki temu kamera będzie strzegła wyznaczonego obszaru przez cały dzień i natychmiast powiadomi Cię, jeśli wykryje jakąkolwiek podejrzaną aktywność wokół wejścia do Twojego domu. Co więcej, dzięki tzw. noktowizorowi bezproblemowo ujawni twarz przybysza nawet w ciemności.

Nie trzeba już nic kopać ani wiercić w ścianie

Ta wodoodporna kamera (klasa IP44) komunikuje się z telefonem komórkowym i dzwonkiem do drzwi bezprzewodowo, poprzez domową sieć Wi-Fi. Możesz zainstalować ją na słupku bramy w ciągu kilku minut za pomocą odrobiny silikonu i kilku małych śrub. Następnie wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na telefon komórkowy lub tablet i już można cieszyć się z pierwszej wizyty.

I na wszelki wypadek, klasyczny dzwonek do drzwi

Elegancki, melodyjny dzwonek do drzwi na 3 baterie powiadomi Cię o gościu, nawet jeśli Twój telefon komórkowy lub tablet przestanie działać. Oprócz przycisku ON/OFF, posiada również przełącznik melodii z boku. Więc można łatwo wybrać tą, którą lubisz.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H1139
Kod produktu 3010001139
EAN 8592920046869
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Tylko jeden, jako administrator. Inny telefon komórkowy lub tablet może być udostępniony tylko przez administratora. W ten sposób można udostępnić maksymalnie 5 urządzeń.

Nie, ale jest możliwość zastosowania pasywnego przełącznika PoE i przesłania 12 V do panelu w ramach jednego przewodu UTP.
Ten dodatek można znaleźć w innym miejscu pod nazwą "Power over UTP cable - Passive PoE injector + splitter"

.

Urządzenie posiada adapter, który ma kabel o długości około 1,5m.
Wyjście to można rozbudować (przedłużyć). Jednak to przedłużenie jest tylko do 10m. Przy większej odległości zasilacza od panelu spadek napięcia jest już negatywny-może wystąpić problem ze stabilnością Wi-Fi.

.

Niestety, stacja daje tylko kontakt. Konieczne jest jednak zastosowanie zasilacza do zasilania zamka.

W zestawie adapter (w zestawie), jak większość naszych wideotelefonów.

.

W zamkniętej przestrzeni zasięg powinien wynosić około 20m.
Ale to zależy od rodzaju muru, jego grubości i ilości ścian na drodze sygnału.

.

Dzwonek działa niezależnie od WiFi i pracuje na innej częstotliwości. Jest to klasyczny bezprzewodowy dzwonek 433MHz, którego zasięg na papierze wynosi około 50m.

W rzeczywistości jednak na sygnał może mieć wpływ siła ścian i inne otaczające zakłócenia elektromagnetyczne.

.

Tak, z pewnością można to zaimplementować za pomocą 2 oddzielnych jednostek kamer IP.

Oba są dodawane do jednej aplikacji na jednym telefonie komórkowym (administrator) i zgodnie z dzwonkiem wyświetlany jest dzwonek i możliwe jest sterowanie zamkiem drzwi na tym samym aktywnym dzwonku.

Instrukcje można znaleźć w poniższej instrukcji 

.