Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
RABAT 20 % na OŚWIETLENIE ŚWIĄTECZNE z kodem XMAS20
Home Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5729

Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5729

Symbol P5729
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
12 gru 2022 U Ciebie
110,00

Doporučujeme přikoupit

162,00
W magazynie
58,60
W magazynie
Opis

Opis produktu

Niezawodny dzwonek z przyciskiem BEZ BATERII, który jest polecany nie tylko do domu, ale i do mieszkania albo do biura. Dużą zaletą tego dzwonka jest jego bezprzewodowe wykonanie.

Rozszerzony opis

Rozpakowujesz, podłączasz, dzwonisz. Szybką instalację zapewnia automatyczne parowanie dzięki trybowi "sself-learning". W ciągu 25 sekund od włożenia dzwonka do gniazdka, zarówno przycisk jak i dzwonek wiedzą o sobie nawzajem. Gdy tylko dzwonek i przycisk zostaną sparowane, można cieszyć się naprawdę wyjątkowym zasięgiem zestawu. Do 180 metrów to świetna wartość. Docenisz również brak konieczności konserwacji dzwonka do drzwi. W rzeczywistości wodoodporny przycisk komunikuje się z dzwonkiem do drzwi za pomocą fal radiowych. I może to robić bez baterii, więc nie trzeba jej wymieniać. W rzeczywistości energia do wysłania sygnału do dzwonka do drzwi jest generowana przez samo naciśnięcie przycisku. Kolejną zaletą dzwonka bezprzewodowego P5729 jest jego pamięć długoterminowa, która zapewnia bezproblemowe działanie nawet po zaniku zasilania.

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS

Kiedy szukasz dzwonka do drzwi, potrzebujesz szybkiej instalacji, dużego zasięgu, bezobsługowości i niezawodności. Wszystko to znajdziesz w tym bezbateryjnym zestawie dzwonka do drzwi z przyciskiem. Z dzwonkiem można sparować do sześciu przycisków, które można dokupić osobno.

Dodzwoni się każdy

Koniec z przeciąganiem kabli i wierceniem w ścianie. Wodoodporny przycisk i dzwonek do drzwi komunikują się ze sobą z odległości do 180 metrów. Podłącz dzwonek do drzwi do wybranego gniazdka, a po sparowaniu umieść przycisk tam, gdzie chcesz, używając dołączonej taśmy dwustronnej. Wszystko jest gotowe i działa w ciągu kilku minut.

Odtwarzanie ulubionego utworu na żądanie

Nie zanudzi Cię klasycznym "crrr" czy "ding dong". Do wyboru jest łącznie 36 utworów w czterech poziomach głośności.  Jeśli zdecydowanie nie chcesz usłyszeć dzwonka, ten dzwonek do drzwi może odtwarzać melodię o natężeniu do 90 dB. Ponadto dzwonek do drzwi podczas aktywacji sygnalizuje swoją obecność niebieską diodą LED.

Jeden tu, jeden tam...

Potrzebujesz więcej przycisków do jednego dzwonka do drzwi? Mamy proste rozwiązanie. Sparuj EMOS P5729 z maksymalnie sześcioma przyciskami, które można zakupić oddzielnie. Jeden może być umieszczony na bramie, jeden na drzwiach wejściowych, jeden przed garażem lub patio. W tym przypadku wyobraźnia po prostu nie ma granic.

Podoba mi się

Nowoczesny dzwonek do drzwi EMOS w eleganckim białym kolorze ma zaokrąglone kształty i świeci dwiema diodami LED, które sygnalizują jego nienaganną pracę. Dioda LED na przycisku jest czerwona, a dioda LED na dzwonku do drzwi jest niebieska. Obie części zestawu komunikują się ze sobą za pomocą fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5729
Kod produktu 3402044000
EAN 8592920080405
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku bez zasilania
zasięg max. 180 m
funkcje specjalne przycisk bez baterii
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 6
dodatkowy przycisk (wymienny) P5729T
regulacja głośności tak, 4 poziomy
maksymalna głośność dzwonienia 90 dB
ilość melodii 36
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor biały
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 73 × 73 × 81 mm
wymiary przycisk do dzwonka 22 × 49 × 82 mm
Produkty powiązane

Produkty powiązane (2)

Zewnętrzny bezbateryjny przycisk do dzwonka P5729
58,60
W magazynie
Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5731
162,00
W magazynie
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ

FAQ

Tak, ten produkt jest odpowiedni. Nie będą one zakłócać działania systemu parowania. Po wyjęciu z pudełka paruje się przycisk 1 z dzwonkiem 1, a po zakończeniu paruje się przycisk 2 z dzwonkiem 2. Dzwonki zapamiętują parowanie nawet po odłączeniu zasilania.
Tak, jest to możliwe, śruby są dołączone do zestawu.

P5729 i P5729B mogą być połączone. Więc tak, możesz mieć odbiornik w kolorze czarnym, a popychacz w białym, lub w wypasionym kolorze. Możliwe będzie również dodanie do druku kilku odbiorników.

.
Należy zdjąć przednią część przycisku, patrz załączony film.

Nelze. 

.