Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5729

Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5729

Symbol P5729
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
ilość odbiorników w komplecie
ilość przycisków w komplecie
kolor
W magazynie
23 maj 2024 U Ciebie
110,00

Radzimy dokupić

Opis

Opis produktu

Niezawodny dzwonek z przyciskiem BEZ BATERII, który jest polecany nie tylko do domu, ale i do mieszkania albo do biura. Dużą zaletą tego dzwonka jest jego bezprzewodowe wykonanie.

Rozszerzony opis

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS

Szukasz dzwonka do drzwi, który zapewnia szybką instalację, długi zasięg, brak konieczności konserwacji, a także wysoką niezawodność>? Wszystko to znajdziesz razem w tym bezbateryjnym zestawie EMOS P5729 z przyciskiem i dzwonkiem do drzwi. Z dzwonkiem do drzwi można sparować do sześciu przycisków, które można również zakupić oddzielnie.

>.

Każdy może dzwonić

Nie trzeba już ciągnąć przewodów i wiercić w ścianach. Podłącz dzwonek do wybranego gniazdka w domu, a po sparowaniu umieść przycisk dokładnie tam, gdzie potrzebujesz, używając dołączonej taśmy dwustronnej. Dzięki temu wszystko jest funkcjonalne w tylko kilka minut. Wodoodporny przycisk i dzwonek do drzwi komunikują się ze sobą na odległość do 180 metrów

.

Odtwarza Twój ulubiony utwór na żądanie

Nie obudzi Cię klasycznym "crrr" czy "ding dong". Masz do wyboru łącznie 36 melodii w czterech poziomach głośności. Jeśli zdecydowanie nie chcesz podsłuchiwać dzwonka, ten dzwonek może zagrać melodię o natężeniu do 90 dB. Dodatkowo dzwonek daje o sobie znać podczas aktywacji niebieską diodą LED.

.

Unpack, connect, ring 

Automatyczne parowanie dzięki trybowi "self-learning" zapewnia tak szybką instalację. W ciągu 25 sekund od podłączenia dzwonka do gniazdka, zarówno przycisk, jak i dzwonek wiedzą o sobie nawzajem. Natychmiast po sparowaniu dzwonka i przycisku można cieszyć się naprawdę wyjątkowym zasięgiem do 180 metrów, który zapewnia komunikacja za pomocą fal radiowych. I może to robić bez baterii, eliminując konieczność jej wymiany. W rzeczywistości energia do wysłania sygnału do dzwonka do drzwi jest generowana przez samo naciśnięcie przycisku. Kolejną świetną cechą bezprzewodowego dzwonka do drzwi P5729 jest jego długotrwała pamięć, która zapewnia bezproblemowe działanie nawet po zaniku zasilania.

 

Jeden tu, jeden tam...

Potrzebujesz więcej przycisków do jednego dzwonka do drzwi? Mamy proste rozwiązanie. Sparuj EMOS P5729 z maksymalnie sześcioma przyciskami, które można zakupić oddzielnie. Jeden można umieścić na bramie, jeden na drzwiach wejściowych, kolejny przed garażem lub patio. W tym przypadku po prostu nie ma granic wyobraźni.

.

Elegancki design

Nowoczesny dzwonek do drzwi EMOS w eleganckiej bieli ma zaokrąglone kształty i świeci dwoma diodami LED, sygnalizując światu swoje nienaganne działanie. Dioda LED na przycisku jest czerwona, a dioda LED na dzwonku jest niebieska. Obie części zestawu komunikują się ze sobą za pomocą fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz.
 

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5729
Kod produktu 3402044000
EAN 8592920080405
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku bez zasilania
zasięg max. 180 m
funkcje specjalne przycisk bez baterii
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 6
dodatkowy przycisk (wymienny) P5729T
regulacja głośności tak, 4 poziomy
maksymalna głośność dzwonienia 90 dB
ilość melodii 36
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor biały
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 73 × 73 × 81 mm
wymiary przycisk do dzwonka 22 × 49 × 82 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Tak, jest to możliwe, śruby są w zestawie.

Przednia część przycisku musi zostać odłączona, patrz instrukcje w załączniku.

Tak, ten produkt jest odpowiedni. Nie będą one zakłócać działania systemu parowania. Po wyjęciu z pudełka paruje się przycisk 1 z dzwonkiem 1, a po zakończeniu paruje się przycisk 2 z dzwonkiem 2. Dzwonki pamiętają parowanie nawet po odłączeniu zasilania.

Sygnał świetlny LED nie może być wyłączony.

.

P5729 i P5729B mogą być połączone. Więc tak, możesz mieć odbiornik w kolorze czarnym, a przycisk w białym lub odwrotnie. Możliwe będzie również sparowanie wielu odbiorników z przyciskiem.

.
Może to być problem z wilgocią - zalecamy rozebranie przycisku. Ewentualnie otworzyć przycisk i potraktować odbiornik olejem kontaktowym.
P5760, P5763, P5750.
Dzwonki tworzą własny kod komunikacyjny poprzez sparowanie z przyciskiem. Dzięki temu nie kolidują one ze sobą. Teoretycznie może to być możliwe w przypadku jakiejś ingerencji - jeśli ten rzadki przypadek wystąpi, konieczne jest skasowanie pamięci przycisku i ponowne sparowanie z dzwonkiem. Przy każdym parowaniu generowany jest i zapisywany w pamięci inny kod komunikacyjny. Sposób postępowania podany jest w instrukcji.
Maksymalnie 0,5W.
Wszystkie dzwonki z naszej oferty mogą być sparowane z wieloma odbiornikami. Będą one dzwonić jednocześnie.
Na ogół podaje się ją od minus 20 do plus 40 stopni Celsjusza.
Niestety dzwonków i guzików nie można dowolnie łączyć.
Są one wykonane z tworzywa sztucznego.
1. stosować odpowiednie baterie (alkaliczne), polaryzacja KO, / 2. przeszkody pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem ( żelazo i beton znacznie skracają odległość / 3. nie umieszczać przycisku na metalowych konstrukcjach.
Do jednego zestawu można podłączyć nieskończoną ilość tych odbiorników. Po naciśnięciu przycisku na dzwonku do drzwi, sygnał rozchodzi się przez wszystkie zainstalowane odbiorniki po kolei do samego dzwonka. W ten sposób powstaje dzwonek do drzwi o nieskończonym zasięgu.
Zalecamy wymianę baterii i nie stawianie na metalu. Niestety, mróz skraca czas pracy na baterii.
Przyciski mają zwykle IP44, czyli są odporne na zachlapanie.

Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.

Nie posiadają stałego podświetlenia.

.
Tak, mają pamięć, parują się automatycznie.
Odbiorniki można umieścić w różnych pomieszczeniach, w których chcemy lub musimy usłyszeć czyjś dzwonek. Będą one dzwonić jednocześnie.
Funkcja samouczenia się - dzwonek (odbiornik) ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie jest odbierany przez przycisk (nadajnik) i zapisywany w jego pamięci. Dzięki temu zestaw może być rozbudowany o kolejne nadajniki. Dzięki tej funkcji "samouczenia się", sąsiednie dzwony również nie są dotknięte.

Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.

.
W dziale dzwonki bezprzewodowe filtruj po parametrze ( przycisk zasilania-brak zasilania/ ilość odbiorników w opakowaniu-2szt).