Strona główna Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5729

Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5729

Symbol P5729
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
ilość odbiorników w komplecie
ilość przycisków w komplecie
kolor
W magazynie
28 wrz 2023 U Ciebie
110,00

Radzimy dokupić

58,60
W magazynie
162,00
W magazynie
Opis

Opis produktu

Niezawodny dzwonek z przyciskiem BEZ BATERII, który jest polecany nie tylko do domu, ale i do mieszkania albo do biura. Dużą zaletą tego dzwonka jest jego bezprzewodowe wykonanie.

Rozszerzony opis

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS

Szukasz dzwonka do drzwi, który zapewnia szybką instalację, długi zasięg, brak konieczności konserwacji, a także wysoką niezawodność>? Wszystko to znajdziesz razem w tym bezbateryjnym zestawie EMOS P5729 z przyciskiem i dzwonkiem do drzwi. Z dzwonkiem do drzwi można sparować do sześciu przycisków, które można również zakupić oddzielnie.

>.

Każdy może dzwonić

Nie trzeba już ciągnąć przewodów i wiercić w ścianach. Podłącz dzwonek do wybranego gniazdka w domu, a po sparowaniu umieść przycisk dokładnie tam, gdzie potrzebujesz, używając dołączonej taśmy dwustronnej. Dzięki temu wszystko jest funkcjonalne w tylko kilka minut. Wodoodporny przycisk i dzwonek do drzwi komunikują się ze sobą na odległość do 180 metrów

.

Odtwarza Twój ulubiony utwór na żądanie

Nie obudzi Cię klasycznym "crrr" czy "ding dong". Masz do wyboru łącznie 36 melodii w czterech poziomach głośności. Jeśli zdecydowanie nie chcesz podsłuchiwać dzwonka, ten dzwonek może zagrać melodię o natężeniu do 90 dB. Dodatkowo dzwonek daje o sobie znać podczas aktywacji niebieską diodą LED.

.

Unpack, connect, ring 

Automatyczne parowanie dzięki trybowi "self-learning" zapewnia tak szybką instalację. W ciągu 25 sekund od podłączenia dzwonka do gniazdka, zarówno przycisk, jak i dzwonek wiedzą o sobie nawzajem. Natychmiast po sparowaniu dzwonka i przycisku można cieszyć się naprawdę wyjątkowym zasięgiem do 180 metrów, który zapewnia komunikacja za pomocą fal radiowych. I może to robić bez baterii, eliminując konieczność jej wymiany. W rzeczywistości energia do wysłania sygnału do dzwonka do drzwi jest generowana przez samo naciśnięcie przycisku. Kolejną świetną cechą bezprzewodowego dzwonka do drzwi P5729 jest jego długotrwała pamięć, która zapewnia bezproblemowe działanie nawet po zaniku zasilania.

 

Jeden tu, jeden tam...

Potrzebujesz więcej przycisków do jednego dzwonka do drzwi? Mamy proste rozwiązanie. Sparuj EMOS P5729 z maksymalnie sześcioma przyciskami, które można zakupić oddzielnie. Jeden można umieścić na bramie, jeden na drzwiach wejściowych, kolejny przed garażem lub patio. W tym przypadku po prostu nie ma granic wyobraźni.

.

Elegancki design

Nowoczesny dzwonek do drzwi EMOS w eleganckiej bieli ma zaokrąglone kształty i świeci dwoma diodami LED, sygnalizując światu swoje nienaganne działanie. Dioda LED na przycisku jest czerwona, a dioda LED na dzwonku jest niebieska. Obie części zestawu komunikują się ze sobą za pomocą fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz.
 

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5729
Kod produktu 3402044000
EAN 8592920080405
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku bez zasilania
zasięg max. 180 m
funkcje specjalne przycisk bez baterii
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 6
dodatkowy przycisk (wymienny) P5729T
regulacja głośności tak, 4 poziomy
maksymalna głośność dzwonienia 90 dB
ilość melodii 36
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor biały
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 73 × 73 × 81 mm
wymiary przycisk do dzwonka 22 × 49 × 82 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Tak, jest to możliwe, śruby są w zestawie.

Przednia część przycisku musi zostać odłączona, patrz instrukcja w załączniku.

.
Tak, ten produkt jest odpowiedni. Nie będą one zakłócać działania systemu parowania. Po wyjęciu z pudełka paruje się przycisk 1 z dzwonkiem 1, a po zakończeniu paruje się przycisk 2 z dzwonkiem 2. Dzwonki pamiętają parowanie nawet po odłączeniu zasilania.

Sygnał świetlny LED nie może być wyłączony.

.

P5729 i P5729B mogą być połączone. Więc tak, możesz mieć odbiornik w kolorze czarnym, a przycisk w białym lub odwrotnie. Możliwe będzie również sparowanie wielu odbiorników z przyciskiem.

.