Strona główna
Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne
Łańcuchy choinkowe
Lampki choinkowe LED Cluster, 120 LED 8,4 m, 3x AA, zimna biel, IP44, timer
Lampki choinkowe LED Cluster, 120 LED 8,4 m, 3x AA, zimna biel, IP44, timer
Radzimy dokupić
Parametry
Opinie o produkcie
5 opinie
Dokumenty do pobrania
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | D4FC03 |
| Kod produktu | 1550042023 |
| EAN | 8592920121887 |
| produkt | łańcuch |
|---|---|
| barwa światła | zimna biel |
| wymiary | 8,4 m |
| funkcje | świeci |
| kształt | nie dotyczy |
| zastosowanie | zewnętrzne i wewnętrzne |
|---|---|
| timer | tak |
| pilot zdalnego sterowania | nie |
| typ zasilania | baterie 3× AA (brak w zestawie) |
| ilość LED | 120 |
| odstęp między diodami LED | nie dotyczy |
| wielkość diod LED | nie dotyczy |
| długość przewodu | 0,5 m |
| do wysokości choinki | nie dotyczy |
| kolor przewodów | czarny |
| moc | 0,9 W |
| napięcie wejściowe | nie dotyczy |
| napięcie wyjściowe | 4,5 V DC |
| możliwość podłączenia | nie |
| stopień ochrony | IP44 |
| żywotność | 10 000 godzin |
| materiał | PVC |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| obsługiwany OS | # |
| kompatybilność | # |
| protokół | # |
| częstotliwość | # |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | # |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | # |
| pozostałe funkcje | # |
| języki aplikacji | # |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoHonzaZamówione 24 paź 2025dobry stosunek ceny do wydajności.
-
100%PrzetłumaczonoMichalZamówione 16 lis 2024jakość w rozsądnej cenie
-
100%PrzetłumaczonoJaZamówione 10 gru 2023
-
100%PrzetłumaczonoHelena VeseláZamówione 28 lis 2023
-
100%PrzetłumaczonoMiloslavZamówione 18 lis 2023Zadowolenie
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Lampki choinkowe LED Cluster, 120 LED 8,4 m, 3x AA, zimna biel, IP44, timer
1/11
Lampki choinkowe LED Cluster, 120 LED 8,4 m, 3x AA, zimna biel, IP44, timer
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta