Latarka gumowa 3x LED 20 lm 2x AA
Opis produktu
Praktyczna plastikowa latarka LED odporna na uderzenia. Idealna do domków letniskowych, na kemping albo, jako alternatywne źródło światła na wypadek wyłączenia energii elektrycznej.
Rozszerzony opis
Praktyczna latarka
Szukasz lekkiej, wytrzymałej i energooszczędnej latarki do domu, warsztatu, samochodu lub na wycieczki? Ta plastikowa latarka LED zapewni Ci stałą wydajność i łatwość użytkowania zawsze, gdy potrzebujesz niezawodnego światła. Dzięki kompaktowej konstrukcji, antypoślizgowemu uchwytowi i wytrzymałej konstrukcji latarka nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i do trudniejszych warunków.
Dzięki strumieniowi świetlnemu 20 lumenów, zasięgowi świecenia do 35 metrów i czasowi pracy 30 godzin na dwóch bateriach AA jest idealnym pomocnikiem, który nie zawiedzie Cię w potrzebie. Docenisz również jej odporność na wodę i uderzenia oraz praktyczną pętlę umożliwiającą wygodne noszenie.
Właściwości
- Odporna na wodę i uderzenia
- Czas pracy do 30 godzin na 2 bateriach AA
- Zasięg światła 35 m, strumień świetlny 20 lm
- Lekka i łatwa w obsłudze
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P3861 |
| Kod produktu | 1440032202 |
| EAN | 8595025395160 |
| zasilanie | 2× AA |
|---|---|
| maksymalny strumień świetlny | 20 lm |
| maks. zasięg | 35 m |
| baterie wchodzą w skład kompletu | nie |
|---|---|
| ładowalna | nie |
| typ zasilania | LR6 (1,5 V) |
| zoom | nie |
| wodoodporna | tak (IP43) |
| materiał | tworzywo + guma |
| czas świecenia | 30 godz. |
| czas świecenia detal | nie dotyczy |
| czas ładowania | nie dotyczy |
| odporność na uderzenia | tak |
| kolor | czarno-niebieski |
| strumień świetlny | LED 100 % – 20 lm |
| źródło światła | LED |
| zasięg | LED 100 % – 35 m |
| ilość trybów świecenia | 1 |
| typ złącza | nie dotyczy |
| wskaźnik LED stanu akumulatora | nie dotyczy |
| tryby | LED 100 % |
| wskaźnik ładowania LED | nie dotyczy |
| wyposażenie | nie dotyczy |
| funkcje dodatkowe | nie dotyczy |
| wyposażenie | pętelka |
| waga | 85 g |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| wymiary | 162 × 43 × 43 mm |
| opakowanie | 1 szt., blister papierowy |
| Marka | EMOS |