Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Przedłużacze i gniazda Ochrona przeciwprzepięciowa Listwa przeciwprzepięciowa EMOS 1800J, 8 gniazd 3m, czarna

Listwa przeciwprzepięciowa EMOS 1800J, 8 gniazd 3m, czarna

Symbol P54052
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
19 cze 2024 U Ciebie
314,00
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P54052
Kod produktu 1909480300
EAN 8592920075104
długość 3 m
ilość gniazd 8× 2P + PE
kolor czarny
napięcie znamionowe 230 V~, 50 Hz
bezpiecznik nie dotyczy
ochrona tel. / fax / DSL tak, tel./fax /DSL,RJ11/RJ45 (1 Gb/s)
przesłony torów prądowych tak
maksymalne obciążenie 16 A max.
ochrona przed przeciążeniem nie
absorpcja energii 1 800 J
gwarancja 50 000 €
czas reakcji <1 ns
poziom ochrony Up 1,7 kV (L/N-PE, L-N)
ochrona przewodu antenowego tak, IEC
filtr EMI/RFI tak
wskaźnik przepięcia tak
maksymalne obciążenie 3 680 W
wskaźnik podłączenia tak
zakres częstotliwości 150 kHz–100 MHz
wyjście USB nie
tłumienie do 40 dB
żyła H05VV-F3G 1,5 mm²
udar próbny U0c 6 kV
wymiary 398 × 110 × 50 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Jeżeli pik zostanie złapany i uszkodzi warystory, lampka OCHRONA nie będzie świecić. Kontrolka ZASILANIE jest niebieska i wskazuje, że ochronnik jest pod napięciem. Jeśli ta ikona nie świeci się, nic się nie dzieje, ogranicznik przepięć jest nadal sprawny. Czasami zdarza się, że ta sygnalizacja gaśnie - albo jest zimne połączenie, albo z czasem po prostu przestaje się świecić.
Podświetlenie PROTECTING jest czerwone i jeśli przestaje się świecić, oznacza to, że czas wymienić ochronnik przeciwprzepięciowy - warystor chroniący przed przepięciami jest już zużyty, albo przeszedł większy przepięcie i warystor się uszkodził i trzeba wymienić cały ochronnik na nowy.

.

To oznacza, że wszystko jest w porządku. Jeśli złapał się jakiś pik i uszkodził warystory, to dioda OCHRONA nie będzie się świecić. Power jest niebieski, oznacza to, że zabezpieczenie przeciwprzepięciowe jest pod napięciem. Jeśli ta ikona nie świeci się, nic się nie dzieje. Ochronnik przeciwprzepięciowy jest nadal sprawny. Czasami zdarza się, że ta sygnalizacja gaśnie - albo jest zimne połączenie, albo z czasem po prostu przestaje się świecić.
Ochrona jest czerwona i jeśli przestaje się świecić, oznacza to, że czas wymienić ochronnik przeciwprzepięciowy - warystor chroniący przed przepięciami jest już zużyty, albo przeszedł większy przepięcie i warystor się uszkodził i trzeba wymienić cały ochronnik na nowy.

.
Przepływność wynosi 1Gbit/s.
Jest to ochronnik przepięciowy typu SPD III, który redukuje skoki napięcia w sieci. Napięcie przepięciowe redukuje skoki napięcia w sieci. Maksymalny pik może wynosić 6 kV, a zadaniem ochronnika przeciwprzepięciowego jest odfiltrowanie tego maksymalnego piku poniżej 2 kV, które wszystkie urządzenia elektryczne są zaprojektowane tak, aby wytrzymać 2 kV.

Z tyłu produktu znajduje się otwór, w który wkłada się główkę wkrętu mocowanego do ściany z lewej lub prawej strony. Inną opcją jest mocowanie za pomocą taśmy dwustronnej.

Nie zaleca się podłączania do ochronnika przeciwprzepięciowego dodatkowych przedłużaczy, adapterów lub innych ochronników przeciwprzepięciowych.
Z tyłu jest otwór, jeśli masz łeb śruby, to w prawo lub w lewo wsuwasz łeb śruby i powinno trzymać. W przeciwnym razie polecam również taśmę dwustronną.