Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Oświetlenie łączone Standard Oświetlenie łączone - zasilacz do serii Standard i Profi, max. 800 LED, IP44, timer

Oświetlenie łączone - zasilacz do serii Standard i Profi, max. 800 LED, IP44, timer

Symbol D1ZB05
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Niedostępny
68,30
Opis

Rozszerzony opis

Oświetl każdą okazję!

Zanim zaczniesz kupować konkretne rodzaje łańcuchów LED, nie zapomnij o zakupie zasilacza, który pozwoli Ci podłączyć lampki do sieci elektrycznej. Adapter przeznaczony jest do zewnętrznych i wewnętrznych zastosowań i posiada stopień ochrony IP44. Znajdziesz warianty z timerem i bez, pilotem.

Z uwagi na zastosowanie nowoczesnych i energooszczędnych chipów LED, systemy oświetleniowe nie będą Cię kosztować finansowo, a pomogą Ci stworzyć przytulną atmosferę podczas wielu świątecznych okazji.

.

Adapter do każdego zastosowania

Jeden adapter można podłączyć do do 800 lampek LED systemu CONNECT SYSTEM STANDARD lub 500 lampek LED systemu CONNECT SYSTEM PROFI.

.

Łatwe i szybkie połączenie

Chcesz zwiększyć długość zakupionego łańcucha? Zacząłeś urządzać swój dom lub wnętrze i planujesz po jakimś czasie rozbudować lub zmienić? Z CONNECT SYSTEM STANDARD i PROFI jest to szybkie i łatwe! Dzięki plastikowym zworom można łatwo podłączyć dodatkowe łańcuchy do maksymalnej pojemności zasilacza.

.

CONNECT SYSTEM STANDARD & & PROFI

Czy to świąteczna dekoracja domu, czy tworzenie magicznej atmosfery na weselach i przyjęciach. Lampki łączące CONNECT SYSTEM w wersji STANDARD i PROFI oferują nieskończone możliwości dekoracyjne. Podstawowymi elementami są zasilacze (A), przedłużacze, łamacz (B) i elementy oświetleniowe (C), które mogą być ze sobą połączone i łączone. Ten typ oświetlenia jest idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające.

.

Prosta instalacja

Poszczególne elementy świetlne LED (C) systemu CONNECT SYSTEM w wersji STANDARD i PROFI można połączyć, połączyć oraz rozgałęzić i udekorować nawet w odległych miejscach za pomocą przedłużaczy i rozgałęźników (B). Dzięki stopniowej rozbudowie o kolejne elementy można uzyskać profesjonalne i rozległe oświetlenie bez konieczności wysokiej inwestycji początkowej. Połączone ze sobą oświetlenie LED jest więc idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające. Każdy może zainstalować system.

Krok 1: Rozpakowanie i przygotowanie

 

.

Krok 2: Instalacja

 

.

Krok 3: Ciesz się oświetleniem

 

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia D1ZB05
Kod produktu 1550015012
EAN 8592920110782
produkt zasilacz
timer tak
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Wartości tego zasilacza to 30V i 12W, różnica 1V nie jest istotna. Łańcuchy, które mają tylko jeden tryb świecenia, będą działać z tym adapterem.

Łańcuchy z funkcją migania lub łańcuchy z funkcją wielofunkcyjną nie mogą być używane ze względu na odwrócenie polaryzacji przez adapter. Może się zdarzyć, że co druga dioda będzie się świecić.

Można również umieścić źródło w zegarze przełączającym i zaprogramować światło według potrzeb. 

.

Po ponownym podłączeniu do sieci, łańcuchy są w stanie włączonym i świecą się, więc nie ma potrzeby naciskania przycisku na zegarze. 

.
Podstawowy zestaw Standart po prostu świeci.
Temperatura chromatyczna ciepłej bieli mieści się w zakresie 2000K-3500K, mogą występować różnice pomiędzy nowymi i dłużej używanymi łańcuchami.
Tak, łańcuchy, zasilacze, kable STANDARD i PROFI można dowolnie łączyć.

Kapsuła LED nie może być wymieniona w żadnym produkcie z łańcucha LED.

W serii PROFI można podłączyć max 500 diod LED ze względu na szczyt łańcuchów migających. Nie używałbym więcej niż to.

    .
  • nadają się do użytku 365 dni w roku na zewnątrz, kabel nie ulega tak dużej degradacji na warunki atmosferyczne
  • .
  • posiadają 7 mm plastikowy dyfuzor
  • .
  • materiał kabla to guma
  • .

W serii STANDART można podłączyć do 800 diod LED - nadają się one również do okablowania zewnętrznego, jednak nie są tak trwałe jak łańcuchy z serii PROFI, materiał kabla jest plastikowy.