Wideodomofon WiFi kolor EM-101WIFI

Symbol H2014
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.

Radzimy dokupić

539,00
W magazynie
544,00
W magazynie
1 250,50
W magazynie
577,00
W magazynie
182,00
W magazynie
Opis

Opis produktu

Zestaw wideobramofonu z możliwością podłączenia do sieci Wi-Fi i transmisją dzwonienia do smartfonu.

Rozszerzony opis

EMOS EM-101WIFI Zestaw wideofonu z wifi i aplikacją mobilną

Czy chciałbyś zintegrować dzwonek do drzwi z telefonem komórkowym? Dzięki Wideofonowi EM-101WIFI i Aplikacji VDP możesz to zrobić!

Wideofon EMOS EM-101WIFI może komunikować się przez wifi z maksymalnie pięcioma telefonami komórkowymi lub tabletami. Ułatwia to komunikację z przychodzącym gościem, gdy np spedzasz czas w ogródku, a monitor wideomofonu jest z drugiej strony domu.

Wideomofon sprawdza się w półmroku lub w nocy dzięki podświetleniu na podczerwień. Dodatkowo za pomocą jednego przycisku możesz łatwo otworzyć zamek furtki lub kontrolować otwieranie bramy.

Zdalna komunikacja i monitoring

Wideofon EMOS EM-101WIFI z transmisją wideo w jakości HD i kolorowym wyświetlaczem LCD, dzięki któremu zawsze będziesz wiedział, co dzieje się przy bramie. Niezależnie od tego, gdzie jesteś. Połączenie z siecią wifi i transmisja obrazu i dźwięku do smartfona lub tabletu, dają możliwość komunikowania się z gośćmi nawet będąc na drugim końcu świata. Wykorzystując zdalny dostęp, podczas nieobecności w domu, możesz rónież robić zdjęcia i filmy nieproszonym gościom prosto z telefonu komórkowego.

Wizja w dzień i w nocy

Diody LED na podczerwień zapewniają doskonałe uchwycenie kamery niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest jasne światło dzienne, czy głęboka ciemność. Szerokokątna kamera o kącie widzenia 70° fotografuje normalnie w ciągu dnia, a w warunkach słabego oświetlenia automatycznie przełącza się na niewidoczne dla ludzkiego oka światło LED. Dzięki temu masz jasny obraz tego, kto pojawił się przy drzwiach niezaleznie od pory dnia i nocy.

Odblokuj wejście i otwórz bramę

Wideofon EMOS EM-101WIFI upraszcza życie na wiele sposobów. Nie tylko powiadamia o nadchodzącym gościu na wewnętrznym monitorze LCD, ale także ułatwia zdalne odblokowanie drzwi wejściowych lub bramy za pośrednictwem aplikacji.

Komunikacja ze smartfonem i tabletem

Podłączając wideofon EM-101WIFI do sieci wifi, możesz bez problemu komunikować się z urządzeniem, nawet jeśli znajdujesz się w zupełnie innej lokalizacji. Do wideotelefonu można podłączyć nawet pięć oddzielnych telefonów komórkowych lub tabletów, gwarantując pełny dostęp całej rodzinie.

Ekran o wysokiej rozdzielczości i kamera o szerokim kącie widzenia

Kamera zewnęrzna posiada kąt widzenia 70°, więc możesz ją umieścić nawet na niskim płotku. Ostry obraz jest następnie wyświetlany na 7'' kolorowym ekranie LCD, gdzie są równiez dostępne funkcje:

 1. Głośnik
 2. Widok
 3. Sterowanie blokadą drzwi
 4. Sterowanie bramą
 5. Odbiór/koniec połączenia
 6. Mikrofon
 7. Głośność melodii
 8. Wybór dzwonka
 9. Jasność obrazu
 10. Kolor obrazu
 11. Głośność połączenia

Kompaktowe rozmiary

Niedużych rozmiarów urządzenia wchodzące w zestaw, a spore możliwości. W ciemności lub w mroku system kamer automatycznie rozświetla się diodami LED na podczerwień, których blask jest niezauważalny dla ludzkiego oka. Dzięki temu łatwo rozpoznać intruza nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

.

Kamera i komunikator

Przyszedł gość, a Ty jesteś daleko od drzwi? Za pomocą jednego przycisku można obsługiwać zamek i rozmawiać z odwiedzającymi. System bez problemu komunikować się również z wszystkimi typami elektronicznych napędów do bram. Co ma w sobie kamerka:

 1. Mikrofon
 2. Kamera
 3. OświetlaczIR
 4. Przycisk
 5. Głośnik

.

Zestaw montażowy

Urządzenie do transmisji obrazu i dźwięku można łatwo zamontować wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, używając dołączonych elementów montażowych. Kamera jest wodoodporna (IP44) i zbudowana tak, aby wytrzymać ataki wandali i służyć Ci przez wiele lat.

.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H2014
Kod produktu 3010000121
EAN 8592920046852
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Możliwe, że urządzenie nie jest w stanie połączyć się z routerem za pomocą metody inteligentnej. Dzieje się tak często w przypadku niektórych routerów TP-Link. Polecam w tym przypadku alternatywną procedurę parowania:

1 wykonaj reset
przeprowadź również reset zasilania
3 po uruchomieniu panelu - w aplikacji kliknij na "+"
4 wybierz obraz urządzenia
5 wprowadź dane wifi (hasło do sieci) - komórka musi być w tej samej sieci
6 wybierz "Retrieve QR code"
7 umieść wyświetlony kod QR przed kamerą na zewnątrz i zrestartuj urządzenie
8 urządzenie po chwili sparuje się i zaproponuje dodanie urządzenia do aplikacji

Uwaga. Zalecam poruszanie telefonem lekko, aby wyeliminować odblaski, lub użyj palca, aby zakryć światło IR, aby nie odbijało się w LCD telefonu podczas ładowania QR.

.

Nie, niestety nie można podłączyć wielu aparatów.

.

Nie zastosowano właściwego typu kabla, okablowanie jest gdzieś zakłócone (biegnie równolegle z 230 V lub przez rozdzielnię). Należy koniecznie zastosować kabel ekranowany i podłączyć ekran z obu stron do zacisku 2 (GND)

Tak to może działać.
Ręcznie wywołujesz panel i odblokowujesz wejście w podglądzie.

.

Instrukcje z procedurą można znaleźć w poniższym linku. 

.

Niestety, głośność kamery zewnętrznej nie może być kontrolowana.