Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5723, 3x AA

Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5723, 3x AA

Symbol P5723
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
22 kwi 2024 U Ciebie
59,90

Radzimy dokupić

38,90
W magazynie
Opis

Opis produktu

Niezawodny dzwonek, który przyda się nie tylko w domu, ale i w mieszkaniu albo w biurze. Dużą zaletą tego dzwonka jest jego bezprzewodowe wykonanie.

Rozszerzony opis

Dostępny bezprzewodowy dzwonek do drzwi

Chcesz mieć niedrogi bezprzewodowy dzwonek do drzwi, na którym możesz polegać? Dzwonek do drzwi EMOS P5723 to idealny wybór dla każdego, kto szuka wysokiej jakości urządzenia z możliwością regulacji podstawowych parametrów. 

.

Zawodny zasięg do 100 m

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS P5723 zadowoli tych, którzy kochają prostotę i niezawodność. Dzięki zasięgowi do 100 m od bazy możesz umieścić przycisk dzwonka nie tylko przy drzwiach, ale także przy bramie czy nawet na ogrodzeniu.
Przycisk dzwonka do drzwi wyposażony jest również w sygnał świetlny. Twoi goście zawsze będą mieli 100% pewność, że dzwonek działa niezawodnie i że być może właśnie wyczerpały się w nim baterie. 

.

Wodoodporny przycisk bezprzewodowy

Dzwonek wyposażony jest w wodoodporny przycisk bezprzewodowy, który jest gotowy do używania w niekorzystnych warunkach zewnętrznych. Dzięki temu nie musisz się martwić o umieszczenie przycisku pod okapem. A to nie wszystko. Nie trzeba się martwić, jak doprowadzisz przewody do przycisku. Przycisk zasilany jest jedną baterią CR2032 3V.

Wybór 36 utworów

Czy lubisz różnorodność? Chcesz wybrać melodię, w której czujesz się dobrze? EMOS ma zawsze na uwadze Państwa komfort. Możesz zatem ustawić swoje urządzenie tak, aby zapowiedź przybycia gości była dla Ciebie przyjemna. Możesz wybrać spośród 36 popularnych i mniej popularnych melodii
Dzwonek do drzwi EMOS P5723 usłyszysz nawet jeśli jesteś po drugiej stronie domu. Melodia, która alarmuje o przybyciu gościa, osiąga do 75 dB. 

Funkcje na dostępnych w handlu bateriach

Lubisz, żeby wszystko działało tak, jak powinno? W takim razie ucieszy Cię fakt, że dzwonek do drzwi EMOS P5723 zasilany jest trzema bateriami AA 1,5V. Do prawidłowego działania przycisku potrzebna jest jedna dodatkowa bateria 3V CR2032, która znajduje się w zestawie.

Automatyczne parowanie i dodawanie dodatkowych przycisków  

Po zakupie dzwonka do drzwi wystarczy łatwa instalacja. Wkładasz baterie do urządzenia i trzymasz jeden przycisk i naciskasz dzwonek, aby w kilka sekund sparować bazę z przyciskiem. Każdy może więc skonfigurować dzwonek do drzwi do normalnego działania. 
 
Czy Twój dom ma wiele drzwi wejściowych? A może chcesz mieć przycisk przy drzwiach i przy bramie? Wówczas ucieszy Cię fakt, że możesz sparować urządzenie z maksymalnie 8 osobnymi przyciskami. 

Przycisk możesz sparować również z innymi typami dzwonków do drzwi (P5712, P5705, P5723).

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5723
Kod produktu 3402107000
EAN 8592920006641
zasilanie jednostki głównej 3× 1,5 V AA (brak w zestawie)
zasilanie przycisku 1× 3 V CR2032 (w zestawie)
zasięg max. 100 m
funkcje specjalne nie
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku nie
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 8
dodatkowy przycisk (wymienny) P5723T
regulacja głośności nie
maksymalna głośność dzwonienia 75 dB
ilość melodii 36
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor biały
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 29 × 72 × 125 mm
wymiary przycisk do dzwonka 23 × 93 × 34 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Zakładając zakup drugiego zestawu P5723, można sterować wieloma odbiornikami za pomocą jednego przycisku.
Może to być problem z wilgocią - zalecamy rozebranie przycisku. Ewentualnie otworzyć przycisk i potraktować odbiornik olejem kontaktowym.
P5760, P5763, P5750.
Dzwonki tworzą własny kod komunikacyjny poprzez sparowanie z przyciskiem. Dzięki temu nie kolidują one ze sobą. Teoretycznie może to być możliwe w przypadku jakiejś ingerencji - jeśli ten rzadki przypadek wystąpi, konieczne jest skasowanie pamięci przycisku i ponowne sparowanie z dzwonkiem. Przy każdym parowaniu generowany jest i zapisywany w pamięci inny kod komunikacyjny. Sposób postępowania podany jest w instrukcji.
Maksymalnie 0,5W.
Wszystkie dzwonki z naszej oferty mogą być sparowane z wieloma odbiornikami. Będą one dzwonić jednocześnie.
Na ogół podaje się ją od minus 20 do plus 40 stopni Celsjusza.
Niestety dzwonków i guzików nie można dowolnie łączyć.
Są one wykonane z tworzywa sztucznego.
1. stosować odpowiednie baterie (alkaliczne), polaryzacja KO, / 2. przeszkody pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem ( żelazo i beton znacznie skracają odległość / 3. nie umieszczać przycisku na metalowych konstrukcjach.
Do jednego zestawu można podłączyć nieskończoną ilość tych odbiorników. Po naciśnięciu przycisku na dzwonku do drzwi, sygnał rozchodzi się przez wszystkie zainstalowane odbiorniki po kolei do samego dzwonka. W ten sposób powstaje dzwonek do drzwi o nieskończonym zasięgu.
Zalecamy wymianę baterii i nie stawianie na metalu. Niestety, mróz skraca czas pracy na baterii.
Przyciski mają zwykle IP44, czyli są odporne na zachlapanie.

Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.

Nie posiadają stałego podświetlenia.

.
Tak, mają pamięć, parują się automatycznie.
Odbiorniki można umieścić w różnych pomieszczeniach, w których chcemy lub musimy usłyszeć czyjś dzwonek. Będą one dzwonić jednocześnie.
Funkcja samouczenia się - dzwonek (odbiornik) ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie jest odbierany przez przycisk (nadajnik) i zapisywany w jego pamięci. Dzięki temu zestaw może być rozbudowany o kolejne nadajniki. Dzięki tej funkcji "samouczenia się", sąsiednie dzwony również nie są dotknięte.

Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.

.
W dziale dzwonki bezprzewodowe filtruj po parametrze ( przycisk zasilania-brak zasilania/ ilość odbiorników w opakowaniu-2szt).