Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5723, 3x AA
Radzimy dokupić
Opis produktu
Niezawodny dzwonek, który przyda się nie tylko w domu, ale i w mieszkaniu albo w biurze. Dużą zaletą tego dzwonka jest jego bezprzewodowe wykonanie.
Rozszerzony opis
Dostępny bezprzewodowy dzwonek do drzwi
Chcesz mieć niedrogi bezprzewodowy dzwonek do drzwi, na którym możesz polegać? Dzwonek do drzwi EMOS P5723 to idealny wybór dla każdego, kto szuka wysokiej jakości urządzenia z możliwością regulacji podstawowych parametrów.
.Zawodny zasięg do 100 m
Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS P5723 zadowoli tych, którzy kochają prostotę i niezawodność. Dzięki zasięgowi do 100 m od bazy możesz umieścić przycisk dzwonka nie tylko przy drzwiach, ale także przy bramie czy nawet na ogrodzeniu.
Przycisk dzwonka do drzwi wyposażony jest również w sygnał świetlny. Twoi goście zawsze będą mieli 100% pewność, że dzwonek działa niezawodnie i że być może właśnie wyczerpały się w nim baterie.
Wodoodporny przycisk bezprzewodowy
Dzwonek wyposażony jest w wodoodporny przycisk bezprzewodowy, który jest gotowy do używania w niekorzystnych warunkach zewnętrznych. Dzięki temu nie musisz się martwić o umieszczenie przycisku pod okapem. A to nie wszystko. Nie trzeba się martwić, jak doprowadzisz przewody do przycisku. Przycisk zasilany jest jedną baterią CR2032 3V.
Wybór 36 utworów
Czy lubisz różnorodność? Chcesz wybrać melodię, w której czujesz się dobrze? EMOS ma zawsze na uwadze Państwa komfort. Możesz zatem ustawić swoje urządzenie tak, aby zapowiedź przybycia gości była dla Ciebie przyjemna. Możesz wybrać spośród 36 popularnych i mniej popularnych melodii.
Dzwonek do drzwi EMOS P5723 usłyszysz nawet jeśli jesteś po drugiej stronie domu. Melodia, która alarmuje o przybyciu gościa, osiąga do 75 dB.
Funkcje na dostępnych w handlu bateriach
Lubisz, żeby wszystko działało tak, jak powinno? W takim razie ucieszy Cię fakt, że dzwonek do drzwi EMOS P5723 zasilany jest trzema bateriami AA 1,5V. Do prawidłowego działania przycisku potrzebna jest jedna dodatkowa bateria 3V CR2032, która znajduje się w zestawie.
Automatyczne parowanie i dodawanie dodatkowych przycisków
Po zakupie dzwonka do drzwi wystarczy łatwa instalacja. Wkładasz baterie do urządzenia i trzymasz jeden przycisk i naciskasz dzwonek, aby w kilka sekund sparować bazę z przyciskiem. Każdy może więc skonfigurować dzwonek do drzwi do normalnego działania.
Czy Twój dom ma wiele drzwi wejściowych? A może chcesz mieć przycisk przy drzwiach i przy bramie? Wówczas ucieszy Cię fakt, że możesz sparować urządzenie z maksymalnie 8 osobnymi przyciskami.
Przycisk możesz sparować również z innymi typami dzwonków do drzwi (P5712, P5705, P5723).
.Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P5723 |
| Kod produktu | 3402107000 |
| EAN | 8592920006641 |
| zasilanie jednostki głównej | 3× 1,5 V AA (brak w zestawie) |
|---|---|
| zasilanie przycisku | 1× 3 V CR2032 (w zestawie) |
| zasięg max. | 100 m |
| funkcje specjalne | nie |
| sygnalizacja optyczna w przycisku | tak |
|---|---|
| sygnalizacja optyczna w dzwonku | nie |
| możliwość dodania kolejnego przycisku | tak, max. 8 |
| dodatkowy przycisk (wymienny) | P5723T |
| regulacja głośności | nie |
| maksymalna głośność dzwonienia | 75 dB |
| ilość melodii | 36 |
| ilość odbiorników w komplecie | 1 szt. |
| ilość przycisków w komplecie | 1 szt. |
| kolor | biały |
| sposób parowania | automatyczne – self-learning |
| wodoodporny przycisk | IP44 |
| podłączenie przycisku | bezprzewodowe |
| częstotliwość | 433 MHz |
| opakowanie | 1 szt., blister |
| wymiary dzwonku | 29 × 72 × 125 mm |
| wymiary przycisk dodzwonka | 23 × 93 × 34 mm |
| obsługiwany OS | – |
| kompatybilność | – |
| protokół | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | nie |
| komunikacja głosowa | nie |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | nie |
| języki aplikacji | – |
| materiał instalacyjny | – |
| pozostałe funkcje | – |
| seria | – |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoMilanZamówione 7 mar 2024
-
100%PrzetłumaczonoZdeněkZamówione 21 lut 2024Pełna satysfakcja
-
100%PrzetłumaczonoNikZamówione 14 lut 2024
-
100%PrzetłumaczonoJozefZamówione 11 lut 2024Jak na razie jest świetnie
-
100%PrzetłumaczonoPavelZamówione 9 lut 2024Ogólne zadowolenie Działa tak, jak powinien
-
100%Przetłumaczonomirek461Zamówione 3 sty 2024Satysfakcja !!!
-
100%PrzetłumaczonoJanZamówione 29 gru 2023działa tak, jak powinien
-
100%PrzetłumaczonoJiříZamówione 20 gru 2023👍👍
-
100%PrzetłumaczonoSivetaZamówione 19 gru 2023Całkowita satysfakcja.
-
100%PrzetłumaczonoB-Sz ÉZamówione 4 gru 2023
-
100%PrzetłumaczonoIvánekZamówione 21 lis 2023Działa jak powinien, przycisk na zewnątrz jest schowany w obudowie. Wcześniej dzwonek z Chin, zjadacz baterii i po pół roku był kaput.
-
100%PrzetłumaczonoImiZamówione 19 lis 2023Dzwonek jest solidny we wszystkich parametrach, czas pokaże, jak długo wytrzyma, ale produkt wysokiej jakości. Jakość pomocy/cena
-
100%PrzetłumaczonoMar.KaZamówione 11 lis 2023Zasięg przez jedną metalową bramę i dwie ściany około 35 m. Jestem zadowolony.
-
100%PrzetłumaczonobaditicenkoZamówione 20 paź 2023Jestem zadowolony, niezawodność - cena i wreszcie darmowa dostawa :))!!!! nawet duże portale internetowe mają wysyłkę około 79,-Kč - 99,-Kč
-
100%PrzetłumaczonoigorZamówione 5 paź 2023Super uchwyty, to czego potrzebuję.
-
100%PrzetłumaczonoDušanZamówione 29 wrz 2023Jestem zadowolony dziękuję bardzo dostałem to co chciałem szybka dostawa towaru dziękuję
-
90%PrzetłumaczonoazuZamówione 13 wrz 2023Stosunkowo łatwa instalacja. Duży wybór dzwonków.
-
100%PrzetłumaczonoDádaZamówione 13 wrz 2023
-
100%PrzetłumaczonoPetrZamówione 22 sie 2023maksymalna satysfakcja. w końcu mam dzwonek, który można usłyszeć
-
100%PrzetłumaczonoJánZamówione 9 lip 2023Zadowolony pod każdym względem
-
100%PrzetłumaczonoHelena HornanskaZamówione 16 maj 2023Zakupiony dzwonek jest idealny
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 8 maj 2023
-
100%PrzetłumaczonoPetrZamówione 3 maj 2023Pełna satysfakcja, w pełni satysfakcjonuje.
-
100%PrzetłumaczonokatkaZamówione 26 kwi 2023Zadowolenie
-
100%PrzetłumaczonoDušanZamówione 26 kwi 2023Jak na razie, bardzo dobrze.
-
90%PrzetłumaczonoJiříZamówione 12 kwi 2023
-
100%PrzetłumaczonoJuraj PatúšZamówione 30 mar 2023
-
90%PrzetłumaczonoJZamówione 2 mar 2023Zadowolenie. Chyba jedynym drobnym minusem jest brak możliwości regulacji głośności dzwonka...
-
80%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 17 lut 2023dobry
-
100%PrzetłumaczonoKarelZamówione 6 lut 2023maksymalna satysfakcja.w końcu mam dzwonek który słychać.mieszkam w starym domu gdzie oryginalnego dzwonka nie było słychać nawet bez dźwięków w mieszkaniu.co więcej zainstalowałem go jako dzwonek przenośny.na przykład w warsztacie.sprawdził się.lub gdy rozłupuję drewno za domem.w sam raz.wybór melodii też w porządku.
-
100%PrzetłumaczonoMydla MichalZamówione 30 sty 2023Super
-
100%PrzetłumaczonoMichalZamówione 16 gru 2022
-
10%PrzetłumaczonoMilenaZamówione 21 lis 2022Dzwonek NIE SPEŁNIA TEGO CO JEST REKLAMOWANE, jest napisane, że może być na deszczu, bramie, płocie, jest na dwóch zdjęciach na metalowej ramie bramy, raz na deszczu, nawet laik może stwierdzić, że są to spawane metalowe rurki. Ale instrukcja mówi, że zaleca się chronić przycisk (dzwonek) poprzez np. umieszczenie go w BRAMIE i NIGDY NIE MIEŚCIĆ GO NA METALOWYCH PRZEDMIOTACH. Kupiłem dzwonek, aby móc umieścić go na bramie. Jestem bardzo rozczarowany.Reakcja sklepu
Witamy, przepraszamy za rozczarowanie, ale możemy zapewnić, że wybór był właściwy. Przycisk dzwonka do drzwi jest wodoodporny, można go umieścić na zewnątrz. Preferowane i zalecane jest jednak umieszczenie przycisku w miejscu, w którym będzie chroniony przed wodą i nadmiernym ciepłem. Przycisk, jeśli ma być umieszczony na metalowej powierzchni, można do niej przymocować, ale konieczne jest użycie elementu izolacyjnego (drewnianej lub plastikowej podkładki) pod przyciskiem, aby metal nie zakłócał sygnału bezprzewodowego.
-
100%PrzetłumaczonoVojtaZamówione 17 paź 2022
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 1 wrz 2022
-
100%PrzetłumaczonoFrantišekZamówione 9 sie 2022Pierwszy
-
100%PrzetłumaczonoDanZamówione 11 maj 2022Zadowolenie
Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.
Nie posiadają stałego podświetlenia.
.Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.
Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5723, 3x AA
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment