Strona główna Bezpieczeństwo domu Zestawy wideodomofonowe Wideodomofon 7" komplet EM-05R srebrny

Wideodomofon 7" komplet EM-05R srebrny

Symbol H2030
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.

Radzimy dokupić

539,00
W magazynie
544,00
W magazynie
1 250,50
W magazynie
577,00
W magazynie
Opis

Opis produktu

Komplet kolorowego videotelefonu ze zintegrowaną pamięcią.

Zalety produktu

Łatwa instalacja, proste i przejrzyste sterowanie, zintegrowana pamięć wizyt pod nieobecność gospodarza.

Rozszerzony opis

Bezpieczny dom

Domowy wideofon EMOS H2030 to niezastąpiony strażnik Twoje bramy. Sam w sobie dobrze wygląda i podobnie też widzi. Identyfikacja gości to czysta przyjemność. Nie musisz się już martwić, że co jakiś czas zostawiasz dzieci same w domu na kilka godzin. Dzięki wideofonowi zawsze szybko zorientują się, kto jest przy bramie i wpuszczą do domu tylko tych, których dobrze znają.

Zestaw: monitor + kamera

Ten domowy wideofon EMOS i kamera zewnętrzna tworzą nierozłączną parę. Wybieraj spośród 16 dzwonków, aby znaleźć ten najbardziej odpowiedni. Głośność dzwonka i następującego po nim połączenia można łatwo dostosować za pomocą przycisków znajdujących się po lewej stronie monitora. Po prawej stronie znajdują się przyciski do obsługi przejrzystego menu.

Łatwy w obsłudze kolorowy wideofon

Smukły 7-calowy monitor (144 × 204 × 26,5 mm) sprawdzi się w Twoim przedpokoju, pokoju dziennym i kuchni. Bez problemu przymocujesz go do ściany za pomocą dołączonej ramki montażowej i 4 małych śrub. Wszystkie najważniejsze funkcje obsługują przyciski pod wyświetlaczem. Dzięki nim możesz zobaczyć swojego gościa, porozmawiać z nim, zdalnie otworzyć bramę i furtkę lub skorzystać z interkomu (komunikacja poprzez 2 monitory w domu w obrębie domu). Obsługa wideotelefonu H2030 jest tak prosta, że dzieci i rodzice poradzą sobie z nią bez problemu.

 1. Otwieranie bramy
 2. Monitor (aktywacja wideo)
 3. Domofon
 4. Kontrola blokady drzwi
 5. Odbiór/koniec połączenia
 6. Głośność i dzwonek
 7. Menu/OK
 8. Koniec
 9. ↑ 

.

Wytrzymała kamera z noktowizją

Zewnętrzny moduł kamery jest zabezpieczony przed wodą (stopień ochrony IP44 i praktyczny daszek) oraz aktami wandalizmu (wzmocniona konstrukcja). Gwarantuje super jakość zdjęć w ciągu dnia i w nocy - białe podświetlenie LED automatycznie uruchamia się, gdy tylko ktoś zadzwoni na dzwonek. Ułatwia to rozpoznanie twarzy osoby stojącej w odległości do 1,5m od kamerki. Nie wymaga przyłącza elektrycznego. Kamera jest zasilana poprzez podłączony monitor wideofonu. Przykręcasz ją do ściany za pomocą 4 małych śrubek (w zestawie).

 1. Kamera
 2. Głośnik
 3. Przycisk
 4. Mikrofon

.

Videofon z pamięcią użytkową

Jego wielką zaletą jest pamięć wewnętrzna, rejestrator który automatycznie zapisuje zdjęcie twarzy każdego, kto zadzwoni do Twoich drzwi. Gdy nagra 100 takich zdjęć, zaczyna je nadpisywać nowymi w kolejności od najstarszego. Działa więc jako monitoring w przypadku włamania (gdzie włamywacze często dzwonią najpierw, aby upewnić się, że nikogo nie ma w domu) lub pułapka na niegrzeczne dzieci z sąsiedztwa dla zabawy dzwoniące do drzwi.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H2030
Kod produktu 3010002030
EAN 8592920065198
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

- Do podstawowej komunikacji potrzebne są 4 przewody.
- Z ekranu potrzebne są jeszcze 2 przewody do połączenia z centralą sterującą przesuwem drzwi.
- Sterowanie zamkiem odbywa się z modułu kamery (tylko styk). Konieczne jest zapewnienie odpowiedniego zasilania dla zamka. Ewentualnie zasilacz można umieścić gdzieś w szafie i podłączyć do zespołu kamery drzwiowej pozostałymi 2 przewodami.

.

Do tego zestawu można podłączyć tylko wideotelefony z zestawów H2030, 2031 i 2016.
Niestety nie zapewniamy osobnych ekranów. W związku z tym należy zakupić dwa zestawy i trzymać jeden aparat w rezerwie na wypadek uszkodzenia, awarii, wandalizmu.

Ten wideofon nie zawiera funkcji połączenia sieciowego i nie posiada interfejsu WiFi.

.