Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
PROMOCJA na oprawy led rabat 15% z kodem led15
rabat 10% na zarówki led z kodem zarowki10
Home Wideodomofony Zestawy wideodomofonowe Wideodomofon EM-10AHD + zamek FAB 1211MB + zasilacz

Wideodomofon EM-10AHD + zamek FAB 1211MB + zasilacz

Symbol H3010.2
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
7 lut 2023 U Ciebie
1 112,00

Radzimy dokupić

539,00
W magazynie
544,00
W magazynie
1 250,50
W magazynie
577,00
W magazynie
182,00
W magazynie
338,00
W magazynie
338,00
W magazynie
360,00
W magazynie
552,00
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

Wielofunkcyjny domowy wideofon AHD EMOS EM-10AHD

Lubisz doskonałe rozwiązania? W takim razie Wideofon EM-10AHD z najwyższej jakości obrazem Full HD zachwyci Cię. Oprócz idealnie ostrego i wysokiej jakości obrazu w dzień i w nocy wraz z szerokim kątem kamery do 160°/120°, model ten zaoferuje Ci również możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe moduły kamer drzwiowych lub kamer bezpieczeństwa. Oczywiście można też sterować zamkami drzwi i jazdą bramy. Ponadto zespół kamery drzwiowej jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Nie musisz więc martwić się o to, gdzie go umieścić.

Po rozpoznaniu dzwonka do drzwi, możesz zobaczyć każdego przybysza na wewnętrznym monitorze LCD, niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest jasno czy głęboko ciemno. A jeśli nie ma Cię w domu, Twój gość może zostawić wiadomość. Po powrocie do domu z łatwością odtworzysz je na wyświetlaczu.

Wideofon EMOS EM-10AHD posiada również detekcję ruchu, dzięki czemu strzeże Twojego mienia. System automatycznie zapisuje przechwycone zdjęcia i filmy na karcie micro SD. Od tej pory żaden gość, złodziej czy inny niepożądany gość nie ucieknie.

.

Zawsze wiesz, kto jest przy drzwiach

Dzięki zestawowi wideofonu i kamery do drzwi z transmisją wideo w jakości HD i szerokim kątem widzenia kamery do 160°/120°, zawsze będziesz wiedział, co dzieje się przy bramie lub przy Twoich drzwiach. Nic ci nie umknie. Wysokiej jakości obraz na wyświetlaczu LCD natychmiast pokaże Ci każdego, kto zadzwoni do Twoich drzwi.

.

Odbierz, otwórz bramę lub nagraj wiadomość

Wideofon EMOS EM-10AHD uprości Twoje życie na wiele sposobów. Nie tylko powiadamia o nadchodzącym gościu i umożliwia dwukierunkową komunikację głosową, ale także pozwala na odblokowanie drzwi wejściowych lub otwarcie bramy garażowej lub wjazdowej za pomocą jednego przycisku na wewnętrznym monitorze LCD. I przyda się nawet wtedy, gdy nie będzie Cię w domu. Bo jeśli ktoś przyjdzie w odwiedziny, może zostawić na Twojej automatycznej sekretarce wiadomość audio i wizualną.

Zabezpieczenie nieruchomości, gdy nie ma Cię w domu

Nie jest przyjemnie dowiedzieć się po powrocie do domu, że Twój dom odwiedzili nieproszeni goście. Niech wideofon pilnuje Twojego mienia. Zestaw wideodomofonowy wyposażony jest w gniazdo kart micro SD, które można wykorzystać do załadowania zdjęć lub całych sekwencji wideo dzwoniących gości.

System można również rozbudować o dodatkowe kamery bezpieczeństwa do pilnowania innych ważnych miejsc, takich jak parkingi, garaże czy tylne wejścia. Dodatkowo system kamer szybko ocenia pojawienie się nieproszonego gościa dzięki automatycznej detekcji ruchu. Ostrzega o swojej obecności sygnałem dźwiękowym i robi wysokiej jakości zdjęcie dla zwiększenia bezpieczeństwa. Teren przed Twoim domem będzie więc stale strzeżony, niezależnie od tego czy jesteś w domu, w pracy czy na wakacjach.

.

Wykrywanie ruchu

Jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, to ucieszy Cię fakt, że wideotelefon został wyposażony w slot na karty micro SD. Można w nim przechowywać zdjęcia i całe sekwencje wideo dzwoniących gości. Po uruchomieniu funkcji detekcji ruchu, kamera będzie stale strzegła obszaru przed wejściem do Twojego domu. Powiadomi Cię o nieproszonym gościu za pomocą alarmu dźwiękowego i automatycznie zacznie nagrywać wideo lub robić zdjęcia. Jeśli rozszerzysz system o dodatkowe kamery bezpieczeństwa i inne zabezpieczenia domu, możesz przekształcić wideofon w pełnoprawny system monitoringu, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o swój dom, nawet jeśli będziesz na drugim końcu świata.

.

Doskonały obraz w dzień i w nocy

W ciemności lub o zmierzchu kamera uruchamia automatyczny filtr podczerwieni i diody LED w stacji bramowej, aby dyskretnie świecić w ciemnym otoczeniu. Ponadto przełącza się w tryb czarno-biały w warunkach słabego oświetlenia i robi zdjęcia równie dobrze jak w jasnym świetle dziennym. Dzięki temu kamera nie przegapi niczego, niezależnie od tego, czy jest południe, czy głęboka noc.

 1. Mikrofon
 2. Kamera
 3. OświetlaczIR
 4. Głośnik
 5. Przycisk
.

Rozdzielczość obrazu Full HD

Zespół kamer wyposażony jest w technologię 2 Mpx ADH, która jest liderem na rynku wideotelefonów do małych zastosowań. W dzień i w nocy oferuje doskonale ostry obraz w rozdzielczości Full HD (1024 × 600 px).

.

Zamki do drzwi i kontrola przejazdu bramy

Przyszedł gość, a Ty jesteś daleko od drzwi? Za pomocą jednego przycisku możesz sterować zamkiem w drzwiach wejściowych podczas rozmowy z przychodzącymi gośćmi. System może również równie łatwo komunikować się ze wszystkimi typami elektronicznych napędów bramowych.

.
 1. Mikrofon
 2. Rozpoczęcie/zatrzymanie nagrywania ręcznego, poruszanie się w menu
 3. Menu, potwierdzenie wyboru menu
 4. Ręczne przechwytywanie obrazu, ruch menu
 5. Interkom
 6. Wywołanie jednostki kamerowej 1-2, kamery CCTV 1-2
 7. Uruchomienie przejazdu bramy
 8. Uruchomienie zamka drzwi
 9. Pogadanka/zawieszka

Funkcja nagrywania wiadomości

Wideofon EMOS EM-10AHD umożliwia uruchomienie trybu Out of Home. Gdy zadzwonisz, wtedy automatycznie odtworzy podpowiedź na wiadomość i rozpocznie nagrywanie. Po powrocie do domu można łatwo odtworzyć wszystkie komunikaty dźwiękowe i wizualne pozostawione na wyświetlaczu wideofonu.

.

Szeroki kąt widzenia

Masz niskie ogrodzenie lub nie wiesz, gdzie umieścić kamerę, aby goście zawsze byli widoczni? Zostaw swoje zmartwienia za sobą. Dzięki odpowiednio szerokiemu kątowi widzenia do 160°/120°, zintegrowana kamera może wyświetlić przybysza nawet wtedy, gdy jednostka kamery jest umieszczona na niskim ogrodzeniu lub w innym niezbyt wygodnym miejscu.

.

Odporność na warunki atmosferyczne

Zespoły kamer z linii produktów EM-10AHD wykonane są z masywnego metalu. Dzięki temu są odporne na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Dla maksymalnej ochrony wyposażone są również w metalowy daszek. Nie przeszkadza im deszcz ani śnieg.

.

Kompaktowy monitor LCD

Rozpraszający, a jednocześnie ostry, szybko przyciąga wzrok, gdy ktoś zadzwoni dzwonkiem. Wysokiej jakości kolorowy ekran o wymiarach 175 × 125 × 20 mm z wielojęzycznym menu i czytelnymi ikonami graficznymi oferuje szereg praktycznych funkcji i właściwości. Możesz wybrać jeden z dziesięciu dzwonków w systemie lub w prosty sposób odtworzyć własny. A kiedy nie korzystasz z monitora, możesz pozostawić ekran całkowicie wyłączony lub wyświetlić na nim zegar.

.
 1. Ustawienia systemowe
 2. Stacja zewnętrzna
 3. Zewnętrzne kamery CCTV
 4. Ustawienia dzwonka
 5. Odtwarzanie nagrań
 6. Karta pamięci
 7. Cyfrowa ramka na zdjęcia
 8. Ustawienia trybów
.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.Pellentesque sapien.Quisque porta.Curabitur bibendum justo non orci.Integer tempor.In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci.Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante.Fusce tellus.Duis condimentum augue id magna rutrum.Etiam posuere lacus quis dolor.Nulla est.Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisisis vel sapien.Nunc auctor.Integer tempor.Aliquam wisi eu metus.Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo.

.

Rozbudowany zestaw

Wideofon jest gotowy nawet jeśli masz dużą rodzinę, duży dom, a może nie tylko mieszkasz w domu, ale i pracujesz. W prosty sposób można nabyć i podłączyć dodatkowe moduły kamer drzwiowych dla drugiego wejścia, jak również moduły kamer dla wielu niezależnych użytkowników. Z wideotelefonu możesz stworzyć dokładnie taką konfigurację, jaka najbardziej Ci odpowiada.

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H3010.2
Kod produktu 3010023010
liczba monitorów 1
liczba kamer 1
ilość przycisków kamery 1
zamek do drzwi w zestawie tak
zasilacz do zamka w zestawie tak
zamek do drzwi tak
przejazd bramy tak
aplikacja do zdalnej kontroli bez aplikacji
intercom tak
możliwość nagrywania tak
możliwość podłączenia kamer CCTV tak
oświetlenie kamery tak, do 150 cm
ilość melodii 10 + posiadać
regulacja głośności tak
kolor srebrna
przekątna wyświetlacza 7"
kolorowy wyświetlacz tak
wymiary monitora 175 × 125× 20 mm
wymiary kamery 135 × 50 × 25 mm
kąt widzenia kamery 160°
stopień ochrony IP44
przetwornik optyczny kamery 2 Megapixel AHD (1080p)
zasilanie monitora 12 V DC (w zestawie)
zasilanie kamery z monitora
zasilacz w zestawie tak
montaż na ścianę
kamera wandaloodporna tak
wymagane okablowanie FTP albo SYKFY 5 × 2 × 0,5
ilość przewodów (monitor/zamek/brama) 4+0+2
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania